Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteWidok na Stare Miasto w Warszawie.

Warszawa - nasz software house tworzy aplikacje mobilne, strony internetowe i sklepy internetowe

dla warszawskich firm i przedsiębiorców.
Centrum kultury i nauki.

Poznaj Warszawę

Warszawa to największe miasto w Polsce, które zamieszkane jest przez prawie 2 miliony osób. Co ciekawe, chociaż uznaje się, że Warszawa została stolicą Polski już w roku 1596, akt prawny który oficjalnie to potwierdza został wydany dopiero w roku 1952. Miasto to jest uznawane za centrum nauki, kultury, a także polityki i gospodarki. To właśnie dla warszawskich firm nasz software house projektuje strony internetowe, aplikacje mobilne i webowe, sklepy internetowe oraz prowadzimy kampanie reklamowe.

1.Legendy Warszawskie

Czy wiesz, że Warszawa to miasto okryte wieloma baśniami i legendami? Najbardziej znane z nich to legenda o Warsie i Sawie, legenda o warszawskiej syrence, legenda o Bazyliszku czy o złotej kaczce. Odkryj je wszystkie i przenieś się w świat historii i fantazji spacerując po miejskiej starówce.

2. Co warto zobaczyć w Warszawie?

Będąc w Warszawie nie możesz przegapić zwiedzania Starego Miasta, Łazienek Królewskich czy Pałacu Kultury i Nauki. Jest mnóstwo zabytków architektury, które warto zobaczyć. Jeżeli natomiast wolisz zetknąć się z nowoczesnością powinieneś odwiedzić Centrum Nauki Kopernik. Po całym dniu zwiedzania polecamy spacer Bulwarami Wiślanymi i podziwianiu miasta, które nigdy nie śpi.