Facebook Pixel
about-logo

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe oraz dedykowane rozwiązania dla e-commerce.

Planowanie i projektowanie sklepów

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie planowania funkcjonalności oraz projektowania procesów zakupowych w sklepach internetowych.

 

Tworzymy również pełne projekty graficzne lub interaktywne makiety sklepów internetowych dopasowane do wybranego systemu sklepowego.

proces tworzenia sklepu internetowego

Wdrożenia sklepów internetowych

Tworzymy sklepy internetowe oparte o systemy Open Source oraz dedykowane rozwiązania. Wdrażamy zaawansowane funkcje dla sprzedaży B2C / B2B oraz integracje z zewnętrzymi API.

 

Przed wdrożeniem wersji produkcyjnej sklepu internetowego wykonujemy testy manualne oraz udostępniamy projekt w środowisku testowym.

zespół tworzący sklepy internetowe
Rozwój i wsparcie sklepów internetowych

Dodajemy nowe funkcjonalności, odświeżamy szatę graficzną, tworzymy skrypty do komunikacji z zewnętrznym oprogramowaniem - na przykład z systemem CRM lub portalem aukcyjnym.

 

Dla sklepów internetowych wymagających wyjątkowej opieki możemy zaoferować stałe lub okresowe wsparcie 24/7.


Pobierz ofertę .pdf
planowanie rozbudowy sklepu internetowego

Potencjał rynku e-commerce

ROSNĄCA OPULARNOŚĆ ZAKUPÓW INTERNETOWYCH

Lata 2020-2021 na skutek pandemii pokazały znaczące przyspieszenie tempa wzrostu rynku e-commerce. Niemal każdy użytkownik internetu dokonuje zakupów online. W ostatnich latach wartość rynku sprzedaży internetowej zwiększa się średnio o ponad 20% rocznie. Prognozy rynku e-commerce wskazują wzrost jego wartości o 94 mld zł do roku 2027.

BRAK OGRANICZEŃ ZWIĄZANYCH Z LOKALIZACJĄ

Sprzedaż internetowa pozwala na dokonywanie transakcji z dowolnego miejca do klientów krajowych oraz zagranicznych. Zwiększa to znacznie grupę docelową, która potencjalnie może zakupić nasze produkty oraz obniża koszty cykliczne utrzymania placówek stacjonarnych.

sopchy pattern
programiści Sopchy
Proces tworzenia sklepów internetowych

Dokładne poznanie potrzeb lub specyfikacji sklepu internetowego

Rozmowa o Twoich potrzebach i oczekiwaniach to pierwszy ważny krok w kierunku stworzenia sklepu internetowego. Znając je będziemy mogli podpowiedzieć Ci, które rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze. Oprócz samych funkcji i wyglądu sklepu internetowego bardzo ważne jest jego przeznaczenie, specyfika branży i charakterystyka grupy docelowej.


Chętnie pomożemy Ci przygotować brief sklepu internetowego. Wspólnie zwrócimy uwagę na to, co jest priorytetem, a co dodatkowym elementem. Na podstawie zebranych informacji oszacujemy również wymagany budżet i czas realizacji projektu.

Plan wdrożenia sklepu internetowego

Po określeniu wszystkich funkcjonalności sklepu internetowego, wspólnie ustalimy plan ich wdrożenia. Zazwyczaj dzielimi cały proces na mniejsze części tzw.: sprinty. Na tym etapie ustalamy cały plan wdrożenia w czasie, biorąc pod uwagę priorytety ustalone wspólnie z klientem.

Design sklepu internetowego

Na tym etapie tworzymy wstępny projekt graficzny sklepu internetowego, który pozwala nam zwizualizować jak będą działać poszczególne funkcje. Dzięki temu możemy wyeliminować część poprawek na etapie wdrożenia, co przyspieszy czas realizacji.

 

Jest to również moment na dopracowanie szaty graficznej sklepu. Jeśli projekt nie posiada makiety graficznej, tworzymy ją od podstaw. Jeśli makieta już istnieje sprawdzamy czy jej układ jest dopasowany względem UX i UI.

Development

Jest to przede wszystkim czas pracy programistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby przełożyć design na funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie technologiczne. Deweloperzy, którzy budują sklep, zapoznają się z nim już na etapie planowania i tworzą projekt aż do samego końca. Dzięki temu znają jego specyfikę.

Testy sklepu internetowego

Przeprowadzamy szereg testów manualnych. Dzięki temu możemy od ręki wyeliminować błędy w sklepie internetowym. Weryfikujemy również czy sklep spełnia standardy bezpieczeństwa.

Wdrożenie produkcyjne

Kiedy upewnimy się, że ze sklepu mogą korzystać już docelowi użytkownicy, wdrażamy go na wersję produkcyjną. Jeżeli będzie taka potrzeba, pomożemy Ci skonfigurować sklep internetowy na serwerze docelowym.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne w zakresie obsługi, ciągłości działania sklepów internetowych. Oferujemy również pomoc w rozbudowie sklepów internetowych o nowe funkcje.