Facebook Pixel
Luxtrade - sklep internetowy

Marka

Luxtrade

Rodzaj projektu

Sklep internetowy

project-detailed-4

SŁOWEM WSTĘPU

Jako lider rynku sprzedaży odnowionej elektroniki, Luxtrade ma za priorytet nieustanne doskonalenie swojego sklepu internetowego oraz rozszerzanie oferty o nowe, pożądane usługi. Dążą do zapewnienia jak najlepszych doświadczeń zakupowych dla użytkowników, dbając o funkcjonalność sklepu internetowego i ciągłe doskonalenie interakcji z klientami.

  • Konieczność rozbudowy o nowe funkcjonalności
  • Optymalizacja działania sklepu internetowego

Proces realizacji

Podczas początkowych rozmów z zespołem Luxtrade, zdobyliśmy wgląd w ich działalność, napotykane problemy związane z systemem informatycznym oraz oczekiwania dotyczące projektu. Na tej podstawie sporządziliśmy listę obszarów do usprawnienia oraz opracowaliśmy plan prac i ustaliliśmy priorytety. Okazało się, że nie wszystkie funkcjonalności w sklepie internetowym działają zgodnie z oczekiwaniami konsumentów. Wymagane były również zmiany, które wspomogą procesy obsługi klienta. Wszystkie wprowadzane aktualizacje były regularnie konsultowane z działem marketingu i sprzedaży, co zapewniło płynny przebieg działań.

 

Przed wdrożeniem poszczególnych zmian na wersję produkcyjną przechodziły one szereg testów na wersji deweloperskiej. Dzięki temu mogliśmy zminimalizować do maksimum przerwy w dostawie serwisu. Wdrożenia, które wymagały dłuższej przerwy realizowane były poza oknem sprzedażowym.

project-detailed-2
project-detailed-3

Podsumowanie

Sklep internetowy posiada indywidualny design graficzny. Dzięki czytelnemu mega menu i opcji filtrowania szybko możemy znaleźć interesujący nas produkt. W sklepie internetowym znajduje się wiele udogodnień dla klientów. np. możliwość logowania do sklepu poprzez Google i Facebook czy opcja odbioru osobistego w wybranym salonie Luxtrade. Zbudowaliśmy również system do obsługi oferty BuyBack oraz Luxprotect, a to jedynie wycinek zmian technicznych z naszej wspólnej, nieprzerwanej kooperacji.

project-detailed-4
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00