Facebook Pixel
about sopchy logo

Od ponad 8 lat wspieramy i dostarczamy rozwiązania programistyczne dostosowane do potrzeb klientów. Dbamy o bezpieczeństwo, wydajność, wysoki poziom estetyczny oraz relacje.

Know-how

Duże zaangażowanie w projekty sprawia, że każdego dnia uczymy się poprzez poznawanie i podejmowanie nowych wyzwań biznesowych wspólnie z naszymi klientami. Dzięki temu wiemy w jaki sposób planować i wdrażać skuteczne rozwiązania programistyczne.

 

Doświadczenia kształtują nasze podejście do realizowanych aplikacji, rozwiązań e-commerce oraz zaawansowanych stron internetowych.

Zespół i przystępna komunikacja

Nasz software house to zespół złożony z pasjonatów - doświadczonych programistów, kreatywnych grafików, ekspertów od user experience (UX) oraz skrupulatnych project managerów. Razem tworzymy nie tylko kod, ale także wyjątkowe doznania w interakcji użytkownika z produktem.

 

To, co nas wyróżnia, to nie tylko nasze umiejętności techniczne, ale również zdolność do szybkiej, przystępnej komunikacji, która pozwala nam skutecznie realizować projekty.

Filozofia - gramy w jednej drużynie

Wspólnie z klientami wyznaczamy priorytety i długofalowe cele. Szukamy efektywnych rozwiązań. Jeśli nasze projekty przynoszą zysk klientowi, przyniosą go również nam.

 

Gramy zespołowo, wspólnie wyznaczamy i realizujemy cele.

Poznaj lepiej nasz Software House

sopchy pattern
Zespół Sopchy Software House
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00