Facebook Pixel
Uśmiechnięty zespół pochylający się nad komputerem

O nas

"Be the change you want to see in the world"

- Mahatma Gandhi

Historia

Na samym początku projekty tworzyliśmy 'po godzinach' jednocześnie pracując w różnych miejscach w Polsce i za granicą. Zawsze jednak marzyliśmy, aby móc realizować swoje wizje. W roku 2016 otworzyliśmy firmę. Przez pierwsze miesiące działaliśmy na terenie Kielc. Aktualnie współpracujemy z firmami z Polski, Norwegii, Niemiec, Anglii i Australii.

Filozofia

Najważniejszą rzeczą jest dla nas jakość wykonywanych zleceń. Zwracamy uwagę na detale i śledzimy nowe trendy technologiczne. Tworząc projekty szukamy prostych metod, bo to właśnie one są najbardziej niezawodne. Dzięki temu podejściu przekonaliśmy się, że polecenie zadowolonego klienta jest ważną częścią firmowej reklamy.

Ponad 400 klientów

Od momentu powstania firmy mamy na koncie ponad 400 projektów. Każdego dnia odbywamy dziesiątki rozmów, które pozwalają nam na bieżące śledzenie zmian zachodzących na rynkach. Taka wiedza pozwala nam opracowywać skuteczne strategie marketingowe dla firm.

Więcej niż praca

Oprócz stron i sklepów internetowych posiadamy w swoim dorobku kilka autorskich aplikacji webowych. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości uda nam się zrealizować jeszcze 2 tego typu projekty. Jeśli ciekawią Cię szczegóły i chcesz być na bieżąco polub nas na Facebooku.

Background

Cieszymy się, że gościsz u nas ponad minutę.
Prosimy o jedno zdanie opinii na temat naszej oferty.