Facebook Pixel
Uśmiechnięty zespół pochylający się nad komputerem

O nas

Współpracując z nami współpracujesz z ludźmi - nie z "firmą".

Historia

Na samym początku projekty tworzyliśmy 'po godzinach' jednocześnie pracując w różnych miejscach w Polsce i za granicą. Zawsze jednak marzyliśmy, aby móc realizować swoje wizje. W roku 2016 otworzyliśmy firmę. Przez pierwsze miesiące działaliśmy na terenie Kielc. Aktualnie współpracujemy z firmami z Polski, Norwegii, Niemiec, Anglii i Australii.

Filozofia

Mamy to szczęście, że pomimo upływu lat tworzenie stron internetowych i sklepów internetowych sprawia nam przyjemność. Każdy projekt jest nowym wyzwaniem, a aktualne tempo zmian technologicznych nie pozwala nam na nudę. Niesamowicie motywuje nas fakt, że dzięki naszej pracy ludzie mogą szybciej rozwijać swoje biznesy i tworzyć coś dobrego - dla innych.

Ponad 460 klientów

Od momentu powstania firmy mamy na koncie ponad 460 projektów. Każdego dnia odbywamy dziesiątki rozmów, które pozwalają nam na bieżące śledzenie zmian zachodzących na rynkach. Taka wiedza pozwala nam opracowywać skuteczne strategie dla firm.

Więcej niż praca

Oprócz stron i sklepów internetowych posiadamy w swoim dorobku kilka autorskich aplikacji webowych. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości uda nam się zrealizować jeszcze 2 tego typu projekty. Jeśli ciekawią Cię szczegóły polub nas na Facebooku.

Background

Cieszymy się, że gościsz u nas ponad minutę.
Prosimy o jedno zdanie opinii na temat naszej oferty.