Facebook Pixel
about sopchy logo

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi. Wasze zdanie jest dla nas ważne.


„Z Sopchy pracujemy już 4 lata [...] Obecnie utrzymujemy stałą współpracę modernizacyjną wspólnie rozwijając projekt. Po 4 letniej współpracy stwierdzamy, że Sopchy błyskawicznie reagują na awarie, są elastyczni i biznesowo empatyczni, kreatywni w kodzie tam, gdzie inne firmy rozkładają ręce oraz bardzo przyjemni we współpracy. Szczerze polecamy Sopchy, jako partnera dla dużych i wymagających biznesów.”


Grzegorz Zwierzyna,
Prezes Zarządu BROWAR PINTA Sp. z o.o.

Zobacz oryginał (.pdf) ›

 

„Z wielką przyjemnością polecam firmę Sopchy jako niezawodnego partnera [...] Ich podejście do pracy opiera się na solidnym zrozumieniu użytkownika końcowego, co pozwoliło nam osiągnąć zamierzone cele biznesowe. [...] Wspólnie przeszliśmy przez wiele wyzwań i zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie oraz profesjonalną radę. [...]”


Krystian Stolecki,
Menager Sprzedaży, Luxtrade Sp. z o.o.

Zobacz oryginał (.pdf) ›

 

„Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu z właścicielem Michałem Tumiłowiczem wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne. Wraz z kolejnymi projektami poznałem w działaniu i kontakcie innych członków Zespołu Sopchy co upewniło mnie w przekonaniu, że ta firma składa się nie tylko z samych profesjonalistów w swojej dziedzinie a także ludzi o dużych pokładach zrozumienia i inteligencji emocjonalnej co w pracy z ludźmi i klientami jest dziś bardzo ważne. [...]”


Łukasz Sroka,
Prezes Zarządu Griffin Sp. z o.o.

Zobacz oryginał (.pdf) ›

 

„Z firmą Sopchy współpracujemy już od ponad 2 lat. Zespół Sopchy zrealizował nasz pomysł dotyczący autorskiego oprogramowania umożliwiającego sprawną i wygodną rezerwacje wizyt u naszych specjalistów. Nie tylko udało im się wdrożyć rozwiązania wygodne dla naszych pacjentów, ale też umożliwić działalność i usprawnić funkcjonowanie czterech placówek w różnych lokalizacjach. Wdrożone rozwiązanie pozwala nam na szybkie skalowanie biznesu dzięki łatwości dodawania kolejnych placówek do oprogramowania. [...]”


Małgorzata Woźniak i Jan Kuś,
Właściciele Marki HappyLife

Zobacz oryginał (.pdf) ›

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Sopchy w zakresie rozwoju modułów mających na celu łatwą i intuicyjną integrację płatności PayEye z systemami e-commerce. Sopchy to nie tylko zespół wykwalifikowanych specjalistów, ale także partner, który doskonale rozumie nasze potrzeby [...]”


Daniel Jarząb,
Prezes Zarządu PayEye Sp. z o.o.

Zobacz oryginał (.pdf) ›

 

„Jestem niezmiernie zadowolony z usług programistycznych świadczonych przez Software House Sopchy w zakresie rozwoju mojego sklepu internetowego opartego o PrestaShop. Zespół posiada dużą wiedzę merytoryczną i doświadczenie, co znacząco przyczyniło się do udoskonalenia funkcjonalności mojej platformy. [...]”


Dariusz Kozubek,
Właściciel Marki Darcet

Zobacz oryginał (.pdf) ›

 

„[...] Pan Michał i Pani Kasia, krok po kroku, przeprowadzili mnie przez proces tworzenia mojego serwisu, przedstawiając różne opcje, możliwości i rozwiązania. Wszystko odbywało się online lub telefonicznie i miałem osobiste uczucie solidnego zaopiekowania. [...] Od kilku lat mogę liczyć na permanentną pomoc ze strony Sopchy a każde moje zapytanie i prośba są realizowane niemal od razu. ”


Konrad Mika,
Właściciel Portalu Przesłuchania.com

Zobacz oryginał (.pdf) ›

 

„Przez lata firma Sopchy dostarczyła nam wyjątkowe strony internetowe, portale oraz e-commerce, które wyróżniają się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością. Ich podejście do projektowania jest innowacyjne i zawsze zorientowane na potrzeby klienta. Dzięki ich starannemu podejściu do pracy, nasze platformy internetowe są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także efektywne i intuicyjne w obsłudze.”


Michał Sroczyński

Zobacz oryginał (.pdf) ›

 

„[...] Sopchy to zespół niezwykle kompetentnych specjalistów, którzy realizują projekty na najwyższym poziomie. Ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz kreatywność sprawiły, że nasze strony internetowe [...] wyróżniają się na tle konkurencji. [...]”


Tomasz Tereba,
Prezes Zarządu QualiTiM Sp. z o.o.

Zobacz oryginał (.pdf) ›

 

„Szukałam ekipy, która zadba o mój sklep internetowy i pomoże mi go rozwijać. O Sopchy przeczytałam, że są fajnymi, ciekawymi, utalentowanymi ludźmi, którzy z oddaniem i najwyższą troską podchodzą do powierzonego zadania. Wysłałam wiadomość i jeszcze tego samego dnia umówiliśmy się na spotkanie online, po którym wiedziałam, że to jest to! Jestem pod wrażeniem ich wiedzy, kompetencji [...]”


Jolanta Ziemba,
Właścicielka Marki EduPlanet

 

„Bardzo polecam usługi Sopchy. Sprawna, szybka komunikacja i niezawodność w sytuacjach awaryjnych są cenną wartością firmy. Zawsze odpowiadają na potrzeby klienta, starając się sprostać wszystkim oczekiwaniom.”


Monika Zbrzeźna,
Właścicielka strony monikazbrzezna.pl

 

„Z całego serca polecam firmę Sopchy. Współpracujemy praktycznie od samego początku już 8 lat. Fantastyczny zespół profesjonalistów, wykazujący ogromne zaangażowanie nawet przy najmniejszych realizacjach. Ekspresowy kontakt w przypadku jakichkolwiek usterek. Wszystkie projekty zostały zrealizowane na najwyższym poziomie pod kątem technicznym i wizualnym.”


Jagoda Polak,
Właścicielka Marki Hilly Sheep

Opinie Google

 

„Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach. [...]”


Wojciech Kremer,
Kancelaria Kremer Legal

Opinie Google

 

„Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. ”


Kamila Woźny,
Właściecielka Marki Sollkat

Opinie Google

 

„Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!”


Bartłomiej,
ÅR Packaging

Opinie Google

 

„Świetna firma, bardzo kompetentni, kontaktowi i życzliwi ludzie. Ogromna wiedza i doświadczenie - to widać od razu podczas rozmowy. Pani Katarzyna i Pan Michał to ludzie profesjonalni i z pasją. Polecam każdemu kto stoi przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu działania w sieci.”


Adwokat Katarzyna Jagusińska-Woś,
Kancelaria Adwokacka

Opinie Google

 

„Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce.”


Tomasz Woźny,
E-commerce

Opinie Google

 

„Strona mojej firmy została wykonana przez zespół Sopchy tak jak założyliśmy sobie na początku projektu. Praca firmy Sopchy to przede wszystkim rzetelność, przywiązanie uwagi do detalu, szukanie najlepszych rozwiązań dla klienta ale również szukanie rozwiązań, które wiele razy wychodziły poza obszar prac. Sopchy to firma godna zaufania, wykonująca swoją pracę profesjonalnie i z szacunkiem do klienta. Zespół zna się na rzeczy i jest na czasie z najnowszymi rozwiązaniami w branży. Cieszę się, że wybrałem pracę z Panem Michałem i jego zespołem.”


Bartłomiej Stępień,
Właściciel Marki Raglan

Opinie Google

 

„Jesteśmy pewni, że wybór oferty firmy Sopchy na wykonanie firmowej strony www był najlepszym z możliwych. Poziom wsparcia na poszczególnych etapach realizacji projektu był na najwyższym poziomie, a efekt końcowy zgodny z naszymi założeniami. W przyszłości z chęcią ponowimy współpracę...”


Bartłomiej Dunaj,
Boomerang Tansport

Opinie Google

 

„Profesjonalna obsługa, fantastyczny kontakt z klientem, duża wiedza i doświadczenie. W pełni angażują się z projekt nad którym pracują. Jeśli będę potrzebował kolejną stronę www na pewno zlecę jej wykonanie firmie Sopchy!”


Przemysław Śmieszek,
Kemer Studio

Opinie Google

 

„Jak najbardziej polecam! Bardzo profesjonalna obsługa oraz wykonanie i wsparcie dla naszego sklep internetowego. Poza tym muszę wspomnieć ze bardzo rzadko można trafiż na ludzi z takim podejściem do klienta.”


Jacek Kwiatkowski,
Cardesign Nettbutikk

Opinie Google

Poznaj lepiej nasz Software House

sopchy pattern
Zespół Sopchy Software House