about-logo

Tworzymy skuteczne strony internetowe zoptymalizowane pod kątem SEO.

Planowanie i projektowanie stron internetowych

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania oraz wyboru domeny i serwera dla stron internetowych.

 

Podczas procesu projektowania stron internetowych zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby oraz plan marketingowy.

zespół projektujący strony internetowe

Tworzenie stron internetowych

Kompleksowo tworzymy strony internetowe. Wdrażamy indywidualne funkcje oraz integracje z zewnętrznymi API.

 

Po zaakceptowaniu projektu uruchamiamy wersję produkcyjną na wskazanej wcześniej domenie i serwerze. Następnie przeprowadzamy szkolenie techniczne z zakresu obsługi strony internetowej.

tworzenie stron internetowych
Rozwój i wsparcie stron internetowych

Dodajemy nowe podstrony, odświeżamy szatę graficzną, tworzymy nowe funkcjonalności - na przykład zaawansowany formularz zgłoszeniowy.

 

Dla stron internetowych wymagających wyjątkowej opieki możemy zaoferować stałe lub okresowe wsparcie 24/7.


rozbudowa stron internetowych

Potencjał stron internetowych

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ STRON INTERNETOWYCH

Każdy potencjalny klient może zapoznać się z Twoją aktualną ofertą, realizacjami, cennikiem przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

ZASTOSOWANIE W MARKETINGU

Skuteczna strona internetowa jest ważnym narzędziem wykorzystywanym w marketingu. Znajduje swoje zastosowanie między innymi w pozycjonowaniu, Google Ads, mediach społecznościowych oraz marketingu szeptanym.

sopchy pattern
programiści Sopchy
Proces tworzenia stron internetowych

Dokładne poznanie oczekiwań

Omówienie Twoich potrzeb i oczekiwań to bardzo ważny krok w kierunku stworzenia strony internetowej. Wiedząc na czym Ci zależy, możemy zasugerować Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Dla stron internetowych oprócz funkcji i szaty graficznej bardzo ważne jest również ich przeznaczenie oraz charakterystyka grupy docelowej.


Możemy wspólnie przygotować brief strony internetowej. Razem wyznaczymy priorytety i określimy dodatkowe elementy. Zebrane informacje pomogą nam również oszacować budżet i czas realizacji strony internetowej.

Plan wdrożenia strony internetowej

Po określeniu jak ma wyglądać strona internetowa i jakie funkcje ma spełniać, ustalimy razem plan tworzenia projektu. Cały proces dzielimy na mniejsze części zwane sprintami. Podczas każdego sprintu wdrażamy kolejne elementy z uwzględnieniem ustalonych priorytetów.

Design strony internetowej

To etap tworzenia wstępnego projektu graficznego, który pozwala nam ustalić standard szaty graficznej i zwizualizować działanie funkcji na stronie internetowej. Pozwala nam to przyspieszyć czas realizacji projektu poprzez wyeliminowanie poprawek na wczesnym etapie wdrażania projektu. Jest to również czas na dopracowanie designu strony internetowej. Jeśli strona internetowa posiada projekt szaty graficznej, weryfikujemy go pod względem UX i UI. W przypadku braku projektu graficznego tworzymy go od postaw.

Development

Etap wdrażania to przede wszystkim czas pracy naszych programistów, którzy dokładają starań, aby zamienić Twój pomysł i design na funkcjonalną i praktyczną stronę internetową, która pomoże uzyskać Ci nowych klientów. Deweloperzy, którzy budują stronę internetową, zapoznają się z projektem już na etapie planowania, dzięki czemu dobrze znają specyfikę strony internetowej.

Testy strony internetowej

Przeprowadzamy szereg testów manualnych. Dzięki temu możemy od ręki wyeliminować błędy strony internetowej. Weryfikujemy również czy witryna spełnia standardy bezpieczeństwa.

Wdrożenie produkcyjne

Kiedy mamy pewność, że ze strony internetowej mogą korzystać już docelowi użytkownicy, przenosimy ją na wersję produkcyjną. W razie potrzeby pomożemy Ci w konfiguracji serwera, na którym znajdzie się strona internetowa.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie w zakresie obsługi strony internetowej oraz ciągłości jej działania. Możemy również pomóc Ci w rozbudowie strony internetowej o nowe funkcje.