Facebook Pixel
Strona internetowa FMB

Marka

FMB

Rodzaj projektu

Strona internetowa

project-detailed-4

SŁOWEM WSTĘPU

FMB jako lokalny lider rynku produkcji mebli na wymiar od pierwszego spotkania zaznaczał, że podobnie jak realizowane projekty kuchni witryna internetowa musi zachowywać najwyższy standard estetyczny.

  • Stworzenie nowoczesnej strony internetowej
  • Wsparcie działań marketingowych

Proces realizacji

Planowanie projektu strony internetowej rozpoczęliśmy od poznania działalności firmy FMB, co pozwoliło nam poznać ich oczekiwania i preferencje, a przede wszystkim planowane działania marketingowe. Przygotowaliśmy wstępny projekt strony internetowej, a po jego zatwierdzeniu tworzyliśmy kolejne zakładki. Wszelkie zmiany i aktualizacje były na bieżąco konsultowane z klientem - nawet w stosunkowo prostych projektach, zwracamy uwagę na każdy szczegół i chcemy, aby klient miał realny wpływ na proces tworzenia.

 

Ostatnim etapem było przeprowadzenie szkolenia z obsługi strony internetowej i edycji treści na stronie, tak aby klient bez pomocy technicznej mógł dodawać nowe elementy oferty czy realizacje. Przekazaliśmy również cenne wskazówki dotyczące pozycjonowania, które będą pomocne przy tworzeniu nowych treści na stronę internetową.

project-detailed-2
project-detailed-3

Podsumowanie

Strona internetowa w przejrzysty i atrakcyjny sposób prezentuje ofertę i realizacje firmy FMB. Wszystko dopełniają nietuzinkowe treści stworzone przez członka zespołu. Modernistyczny, a zarazem minimalistyczny design uwydatnia charakter i jakość projektowanych mebli. Całość projektu podkreśla filozofię firmy - tworzenie mebli z pasją i zaangażowaniem. Nieprzerwanie wspieramy naszego partnera w zakresie prac programistycznych oraz UX.

project-detailed-4
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00