Facebook Pixel
about-logo

Tworzymy nowoczesne i skalowalne aplikacje webowe (internetowe).

Analizy przedwdrożeniowe oraz specyfikacje aplikacji webowych

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie planowania funkcjonalności oraz architektury aplikacji webowych.

 

Tworzymy również projekty graficzne lub interaktywne makiety aplikacji webowych mając na względzie kluczowe zasady UX i UI.

zespół Sopchy planujący aplikację webową

Wdrożenia aplikacji webowych

Wdrażamy szatę graficzną oraz logikę aplikacji webowych. Piszemy od podstaw zaawansowane funkcje oraz integracje z zewnętrzym oprogramowaniem.

 

Przed wdrożeniem wersji produkcyjnej aplikacji webowej wykonujemy szereg testów oraz udostępniamy projekt w środowisku testowym.

programiści Sopchy w trakcie pracy
Rozwój i wsparcie techniczne aplikacji webowych

Dodajemy nowe funkcje, odświeżamy szatę graficzną, tworzymy skrypty do komunikacji z zewnętrznym oprogramowaniem - na przykład z aplikacją mobilną lub systemem ERP.

 

Dla aplikacji webowych wymagających wyjątkowej opieki możemy zaoferować wsparcie 24/7.

zespół Sopchy

Potencjał aplikacji webowych w biznesie

DOSTĘPNOŚĆ APLIKACJI WEBOWYCH

Aplikacje webowe dostępne są na każdym urządzeniu (komputerze, tablecie, smartfonie). Jedynym wymogiem jest posiadanie przeglądarki. Użytkownik może komfortowo korzystać z niej bez konieczności pobierania i instalacji dodatkowych programów.

OPTYMALIZACJA INDYWIDUALNYCH PROCESÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE

Systemy webowe pozwalają znacząco zoptymalizować czas pracy poświęcany na cykliczne, powtarzalne czynności. Umożliwiają również przeniesienie obsługi wielu platform do jednej aplikacji.

sopchy pattern
programiści Sopchy
Proces tworzenia aplikacji webowych

Analiza przedwdrożeniowa i specyfikacja aplikacji webowej

Rozmowa o Twoich potrzebach i oczekiwaniach to pierwszy ważny krok w kierunku stworzenia aplikacji webowej. Znając je będziemy mogli podpowiedzieć Ci, które rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze. Oprócz samych funkcji i wyglądu aplikacji bardzo ważne jest jej przeznaczenie, charakterystyka grupy docelowej, plan rozwoju oraz określenie konkurencji.


Chętnie pomożemy Ci przygotować specyfikację aplikacji webowej. Wspólnie określimy priorytety aplikacji oraz plan wdrożenia kolejnych, mniej istonych funkcjonalności. Na podstawie zebranych informacji oszacujemy również wymagany budżet i czas realizacji projektu.

Plan wdrożenia aplikacji webowej

Po określeniu wszystkich funkcjonalności aplikacji webowej, wspólnie ustalimy plan ich wdrożenia. Zazwyczaj dzielimi cały proces na mniejsze części tzw.: sprinty. Na tym etapie ustalamy cały plan wdrożenia w czasie, biorąc pod uwagę priorytety ustalone wspólnie z klientem.

Design aplikacji webowej

Na tym etapie tworzymy wstępny projekt graficzny aplikacji webowej, który pozwala nam zwizualizować jak będą działać poszczególne funkcje. Dzięki temu możemy wyeliminować część poprawek na etapie wdrożenia, co przyspieszy czas realizacji.

 

Jest to również moment na dopracowanie szaty graficznej aplikacji. Jeśli projekt nie posiada makiety graficznej, tworzymy ją od podstaw. Jeśli makieta już istnieje sprawdzamy czy jej układ jest dopasowany względem UX i UI.

Development

Jest to przede wszystkim czas pracy programistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby przełożyć design oraz Twój pomysł na funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie technologiczne. Deweloperzy, którzy budują aplikację, zapoznają się z nią już na etapie planowania i tworzą projekt aż do samego końca. Dzięki temu znają jego specyfikę.

Testy

Przeprowadzamy szereg testów manualnych. Dzięki temu możemy od ręki wyeliminować błędy w aplikacji webowej. Weryfikujemy również czy aplikacja spełnia standardy bezpieczeństwa.

Wdrożenie produkcyjne

Kiedy upewnimy się, że z aplikacji mogą korzystać już docelowi użytkownicy, wdrażamy ją na wersję produkcyjną. Jeżeli będzie taka potrzeba, pomożemy Ci skonfigurować Twoją aplikację na serwerze docelowym.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne w zakresie obsługi, ciągłości działania projektu. Oferujemy również pomoc w rozbudowie aplikacji webowych o nowe funkcje.