Facebook Pixel
Aplikacja webowa Happy Life

Marka

Happy Life

Rodzaj projektu

Aplikacja webowa

project-detailed-4

SŁOWEM WSTĘPU

Happy Life świadczy usługi w kilku różnych placówkach, znajdujących się w różnych miastach. Poradnictwo i konsultacje psychologiczne prowadzone są przez specjalistów o określonych kwalifikacjach. Każdy ze specjalistów ma indywidualny kalendarz dostępności. Dodatkowo nie wszyscy specjaliści prowadzą konsultacje zarówno stacjonarnie, jak i online.

  • System do obsługi sieci placówek i specjalistów
  • Stworzenie intuicyjnej witryny

Proces realizacji

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od rozmów, które umożliwiły nam lepsze poznanie siebie nawzajem oraz wyraźne określenie oczekiwań dotyczących projektu. Dzięki temu byliśmy w stanie przygotować szczegółową specyfikację, uwzględniającą wszystkie elementy i funkcjonalności, które strona internetowa i dedykowana aplikacja webowa do prowadzenia sieci placówek Happy Life.

 

Realizację projektu rozpoczęliśmy od stworzenia strony internetowej na podstawie designu przesłanego przez klienta. Oprócz estetycznej prezentacji oferty, zachęcającej do rezerwacji wizyt, ważne były również elementy zwiększające ilość konwersji na stronie. Wzięliśmy pod uwagę również wytyczne dotyczące SEO, przekazane przez firmę zajmującą się pozycjonowaniem witryny. Dzięki temu Happy Life zyskało narzędzie marketingowe, za pomocą którego może zwiększać grono odbiorców swoich usług i liczbę umówionych wizyt.

 

Następnym etapem było wdrożenie aplikacji webowej do rezerwacji wizyt stacjonarnych i online. Na bieżąco konsultowaliśmy nowo dodane funkcje, co usprawniło cały proces. Finalnie gabinety psychoterapii i pomocy psychologicznej zyskały narzędzie, za pomocą którego znacznie usprawniły pracę recepcji, specjalistów, a przede wszystkim umożliwił pacjentom rezerwację wizyty u specjalisty za pomocą jedynie paru kliknięć.

project-detailed-2
project-detailed-3

Podsumowanie

W trakcie realizacji strony internetowej oraz dedykowanej aplikacji webowej priorytetem dla nas było odzwierciedlenie wartości, które są fundamentem działalności Happy Life oraz stworzenie projektu, który wspierałby ich misję poprawiania komfortu życia pacjentów. Każdy etap współpracy był skoncentrowany na tym celu.

 

Podobnie jak w większości przypadków, opisana wcześniej część współpracy była jedynie wstępem do naszej długofalowej relacji biznesowej. Na przestrzeni czasu wprowadziliśmy liczne udoskonalenia i zmiany w systemie, zgodnie z filozofią Happy Life, które miały na celu poprawę komfortu klientów. Przykłady to poszerzenie oferty lub wprowadzenie usprawnień, które zwiększają satysfakcję pacjentów.

 

Naszym priorytetem jest ciągłe doskonalenie i dostosowywanie rozwiązań, aby sprostać zmieniającym się potrzebom Happy Life oraz zapewnić im narzędzia, które wspomagają ich misję w zakresie poprawy komfortu i dobrostanu pacjentów.

project-detailed-4
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00