Facebook Pixel
Strona internetowa PINTA Barrel Brewing

Marka

PINTA Barrel Brewing

Rodzaj projektu

Strona internetowa

project-detailed-4

SŁOWEM WSTĘPU

Unikalność piw PINTA Barrel Brewing jest doceniana przez każdego konesera piwa beczkowego. Tworzona strona internetowa ma na celu zapewnienie wszystkich niezbędnych informacji, które zaspokoją ciekawość konsumentów. Zaczynając od procesu powstawania tych wyjątkowych, unikalnych piw, a kończąc na dostępnych miejscach, w których można je nabyć.

  • Indywidualna szata graficzna
  • Spójna identyfikacja wizualna

Proces realizacji

Po zdobyciu wstępnej wiedzy o projekcie, skupiliśmy się na konkretach. Cel jest prosty - wprowadzenie unikalnej szaty graficznej, opartej o przesłany projekt graficzny. Jednocześnie, priorytetem jest zapewnienie łatwego zarządzania produktami, bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej.

 

Nasze rozwiązanie to stworzenie estetycznej i spójnej identyfikacji wizualnej, która odda charakter piw PINTA Barrel Brewing. Projektujemy interaktywną witrynę, która będzie nie tylko przyciągała wzrok, ale także będzie łatwa w obsłudze. Naszym celem jest zapewnienie intuicyjnego interfejsu zarządzania produktami, umożliwiającego łatwą aktualizację i dodawanie nowych pozycji bez konieczności pogłębiania technicznych umiejętności.

 

Dążymy do stworzenia kompleksowego rozwiązania, które pozwoli właścicielom strony na dynamiczne i efektywne zarządzanie asortymentem piw. Nasze działania skupiają się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii i narzędzi, aby zapewnić optymalne doświadczenie użytkownika i ułatwić codzienną pracę z produktem.

project-detailed-2
project-detailed-3

Podsumowanie

Główny nacisk w projekcie został położony na stronę produktu. Naszym celem było znalezienie rozwiązania, które będzie oddawać unikatowość piw, przy jednoczesnym zachowaniu spójności i harmonii. Niezwykle ważna dla nas była współpraca z działem graficznym i marketingowym PINTY Barrel Brewing, którzy nadzorowali zgodność projektu z identyfikacją wizualną firmy oraz procesem sprzedaży.

 

Oferta browaru PINTA Barrel Brewing powiększa się, jednak dzięki odpowiednio przygotowanym elementom i przeprowadzonemu szkoleniu, właściciele strony są w stanie samodzielnie dodawać nowe, wyjątkowe produkty, bez konieczności angażowania osób technicznych.

project-detailed-4
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00