Facebook Pixel
E-commerce Rossmann & Shelma

Marka

Rossmann&Shelma

Rodzaj projektu

E-commerce

project-detailed-4

SŁOWEM WSTĘPU

W celu zwiększenia sprzedaży produktów marki Shelma w sieci Rossmann, konieczne było stworzenie strony produktowej, która będzie zawierać wszelkie niezbędne informacje o produktach Shelma oraz zachęci klienta do zrealizowania zamówienia.

  • Spójność z identyfikacją wizualną marki Shelma
  • Dostosowanie do specyfiki sklepu internetowego Rossmann

Proces realizacji

Projekt został wykonany zgodnie z dokładnymi wytycznymi zamawiającego. Duże wyzwanie stanowiło wdrożenie kreatywnego designu, posiadającego wiele nietypowych elementów. Dodatkowo szata graficzna została dostosowana do urządzeń o różnych rozmiarach ekranu. Wszelkie widoki produktów zostały wdrożone według konkretnych założeń.

 

Pracując nad projektem naszym głównym zadaniem było maksymalne wykorzystanie funkcjonalności i zasobów, które są zgodne ze specyfikacją techniczną oraz kompatybilne z systemem. Strona produktu działa szybko i płynnie. Dzięki swojej intuicyjnej strukturze umożliwia szybki zakup produktów marki Shelma. Dodatkowo sekcje cross-sell i up-sell wspomagają zwiększanie wartości zamówienia.

project-detailed-2
project-detailed-3

Podsumowanie

Na stronie produktów znajdziemy funkcjonalności typowe dla sklepu internetowego rossmann.pl oraz kreatywnie i czytelnie zaprezentowane szczegóły dotyczące przeglądanych produktów.

project-detailed-4
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00