Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whitePałac w Wilanowie

Strony internetowe Warszawa

Tworzymy strony internetowe dla firm z Warszawy

Strony internetowe dla małych firm z Warszawy

Profesjonalna strona internetowa to skuteczne narzędzie marketingowe, niezwykle przydatne do rozwoju niewielkich firm.

Wyceń projekt
Para ludzi wykonująca zlecenie dla klienta ze strony internetowej
Zespół planujący projekt strony internetowej

Strony internetowe dla dużych firm z Warszawy

Projekt strony spersonalizowany pod kątem Twojego biznesu idealnie odda charakter firmy, a dodatkowe funkcje ułatwią codzienne czynności.

Wyceń projekt

Reklama Twoich usług

Sprawdź jaką reklamę wybrać, aby trafić do szerokiego grona docelowych odbiorców bez przepalenia budżetu.

Poznaj możliwości
Mężczyzna odbierający telefon od klienta ze strony internetowej

Standard naszych stron internetowych w Warszawie

Estetyka

Bez względu na branżę i styl strony internetowej odpowiedni projekt powinien być kombinacją estetyki i intuicyjnej struktury. W Sopchy wykorzystujemy najnowsze trendy UX oraz UI.

Konwersje

Wszelkie interakcje z klientem (konwersje) są szansą na zysk dla Twojej firmy. Dlatego też dużo uwagi poświęcamy zwiększeniu liczby konwersji.

Responsywność

Proponujemy rozwiązania dopasowane do urządzeń mobilnych. Ponadto przed zakończeniem pracy nad projektem przeprowadzamy wiele różnych testów.

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenia które dodajemy do każdej strony internetowej, zapewniają jej stabilne działanie. Jest to niezmiernie ważne w przypadku systemów Open Source.

Opieka i wsparcie

Jeżeli masz pytanie związane z obsługą strony internetowej Twojej firmy zadzwoń do nas po bezpłatną poradę. Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu +48 577 99 34 34.

Reklama

Jeżeli Twoja strona internetowa nie będzie odpowiednio zareklamowana może nie przynosić żadnych zysków. Z przyjemnością doradzimy Ci jak dotrzeć do grona potencjalnych klientów.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

7 ważnych rzeczy w temacie stron internetowych (dla ciekawych)

Wiemy, że nie każdy ma czas aby zagłębiać się w szczegóły programowania (i nie jest to nic dziwnego!). Dla osób, które chcą dowiedzieć się nieco więcej o istotnych kwestiach, dotyczących strony internetowej, na które warto zwrócić uwagę podczas jej tworzenia, przygotowaliśmy poniższą listę. Weź pod uwagę, że źle zaprojektowana strona internetowa nie będzie przynosić oczekiwanych rezultatów. Wręcz przeciwnie może jedynie generować niepotrzebne koszty.

1. Pierwsze wrażenie po załadowaniu strony internetowej

Jeżeli czytasz ten tekst jesteś w grupie 15% użytkowników naszej strony internetowej. Mamy jedynie około 5 sekund żeby zrobić dobre wrażenie. Później użytkownik strony decyduje czy chce pozostać w naszej witrynie. Jeżeli zrobisz na nim dobre pierwsze wrażenie, wzrosną szanse na konwersje. Pojęcie konwersji wytłumaczyliśmy w podpunkcie drugim.

2. Interakcje z klientami (konwersje)

Wyjaśnijmy najpierw co to jest konwersja. Jest to działanie użytkownika na naszej stronie internetowej. Na przykład klient wchodzi na Twoją witrynę i wypełnia formularz, wysyła zapytanie o wycenę, dzwoni do firmy lub używa czatu na żywo. Wszystkie wymienione rzeczy to właśnie konwersje. Twórca strony internetowej ma za zadanie stworzyć taki projekt strony WWW, który maksymalizuje liczbę konwersji. Spójrz na poniższy przykład:

Masz pytania dotyczące strony internetowej? Zostaw numer, oddzwonimy.

3. Responsywność

Znaczna większość ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Jeżeli Twoja strona internetowa ma problem z wyświetleniem się na urządzeniach mobilnych tracisz potencjalnych klientów, którzy będą szukać ofert u konkurencji. Strona internetowa musi przejść szereg testów na urządzeniach mobilnych o różnej wielkości ekranu. Na wyświetlenie strony internetowej wpływa przeważnie rozmiar urządzenia, rodzaj przeglądarki (np. Safari, Chrome, Opera, IE) i systemu operacyjnego (iOS, Android, Windows).

4. Optymalizacja SEO (Search Engine Optimization)

Jeśli chcesz znaleźć się na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki Google musisz odpowiednio zoptymalizować swoją stronę internetową. W jaki sposób działa indeksowanie stron internetowych? Roboty indeksujące wyszukiwarki gromadzą treści ze stron internetowych i zapisują je w bazie danych, gdzie są analizowane pod kątem algorytmu stworzonego przez programistów Google. Obecnie największy wpływ na pozycję Twojej strony internetowej ma ilość wartościowych treści oraz częstotliwość ich aktualizacji (im częściej tym lepiej). Niezwykle istotna jest również odpowiednia ilość słów kluczowych umieszczona w odpowiednich nagłówkach na stronie internetowej (h1,h2,h3,h4,h5,h6). Na przykład jeżeli jesteśmy zainteresowani frazą “strony internetowe” w nagłówku h2 umieszczamy tekst:

"strony internetowe Warszawa"

Weź pod uwagę, że pozycjonowanie lokalne (np.: strony internetowe Warszawa) jest prostsze ze względu na mniejszą konkurencję w porównaniu do całego kraju. Natomiast znalezienie się w krajowej TOP 10 jest dużo bardziej czasochłonne i o wiele trudniejsze. Mimo wszystko jest to możliwe, jednak sugerujemy rozpocząć działania od konkretnych lokalizacji i stopniowo je rozbudowywać. Kolejny aspekt na który warto zwrócić uwagę to linki do witryny. Mogą znajdować się na innych stronach bądź wewnątrz Twojej strony internetowej, tak jak w przypadku tego przekierowania do oferty tworzenia sklepów internetowych (najlepiej jeżeli linkowane treści mają podobną tematykę):

5. Źródła ruchu na stronie internetowej

Jest wiele źródeł ruchu na stronie internetowej. Musisz jednak wziąć pod uwagę specyfikę swojej firmy, tak aby jak najlepiej z nich skorzystać. Źródła o których mowa to między innymi: naturalne wyniki w wyszukiwarce (SEO i pozycjonowanie organiczne), płatne linki w wyszukiwarce (Google Ads), banery reklamowe na innych stronach internetowych (Google As), reklamy wideo w YouTube (Google Ads), a także wejścia na stronę z polecenia innych osób (wizytówki firmowe, poczta pantoflowa, social media Twoich klientów) czy też wejścia na stronę z profili firmy na mediach społecznościowych.

6. Analiza zachowań odwiedzających

Przeważająca ilość użytkowników stron internetowych tylko ogólnikowo zapoznają się z ich treścią. Tego typu dane możemy uzyskać z Google Analytics i innych narzędzi “śledzących”, które określają, na przykład źródło z jakiego użytkownik wszedł na naszą stronę, czas jaki spędził na poszczególnych zakładkach, ilość wykonanych konwersji lub jego lokalizację. Dane te są przydatne w ulepszaniu naszej strony internetowej. Jeśli chcesz widzieć więcej niż tylko liczby, możemy przygotować skrypt, który zachowuje nagrania wideo okna przeglądarki użytkowników na stronie internetowej.

7. Utrzymanie i bezpieczeństwo strony internetowej

Serwer na którym umieszczona jest strona internetowa lub aplikacja webowa to niezwykle istotna sprawa. Zabezpieczenia czy wydajność komponentów dobierane są pod względem rodzaju każdego projektu. Aby lepiej to zrozumieć niezbędna jest techniczna wiedza o SySOps i DevOps, którą nie każdy musi posiadać. Podstawowe rzeczy, na które warto zwrócić uwagę to ilość miejsca na dysku,częstotliwość tworzenia autonomicznych kopii zapasowych plików i bazy danych (najlepiej jeżeli kopia będzie tworzyć się codziennie) oraz koszt przywrócenie kopii zapasowej plików i baz danych (opcjonalnie ta opcja powinna być darmowa).

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.

Częste pytania

Jaki jest koszt i czas realizacji strony internetowej?

Różnorodność projektów stron internetowych jest ogromna. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny strony internetowej - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

W jaki sposób zawieramy umowę o wykonanie strony internetowej?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Czy przeprowadzacie szkolenie z obsługi strony internetowej?

Oczywiście! Pokażemy Ci w jaki sposób zarządzać podstronami, zmieniać dane kontaktowe, dodawać nowe zdjęcia itp. Pamiętaj, że nasze wsparcie techniczne obowiązuje również po zakończeniu prac nad Twoją stroną internetową.

Czy muszę pojawić się w Waszym biurze?

Specyfika naszej branży pozwala nam na realizowanie projektów w 100% mobilnie. Mimo wszystko bardzo lubimy gościć klientów w naszym biurze. Dlatego jeśli masz ochotę to zapraszamy Cię na kubek świeżo mielonej kawy i ciastko.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.