Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteZespół software house'u pracuje nad najnowszym projektem aplikacji.

Aplikacje webowe i mobilne Warszawa

Każdego roku rozwijamy lub aktualizujemy blisko 100% wykonanych aplikacji dla firm w Warszawie.

Aplikacje i systemy webowe w Warszawa

Tworzymy spersonalizowane aplikacje webowe i systemy ERP, które dzięki swoim funkcjonalnościom wspomagają firmy m.in. z branży medycznej, HR, e-commerce i finansowej.

Wyceń projekt
Mężczyzna korzystający z systemu ERP
Kobieta korzystająca z aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne w Warszawie

Tworzymy hybrydowe i natywne aplikacje mobilne (dedykowane pod systemy Android i iOS), również w wersji Webview i MVP.

Wyceń projekt

Standard naszych aplikacji - made in Warszawa

Wydajność

Odpowiednia optymalizacja procesów wykonywanych przez aplikację czyni ją bardziej wydajną i zmniejsza koszt utrzymania aplikacji na serwerze.

Elastyczność

Korzystanie z indywidualnych rozwiązań oraz modułów zewnętrznych i wewnętrznych pozwala na dowolną rozbudowę aplikacji mobilnej i webowej.

Rozwój

Już na etapie planowania aplikacji mobilnej i webowej bierzemy pod uwagę możliwości jej przyszłego rozwoju.

Bezpieczeństwo

Nasz software house zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa dla aplikacji mobilnych i webowych, dzięki licznym testom penetracyjnym przeprowadzonym przed opublikowaniem wersji produkcyjnej aplikacji.

Opieka

Masz pytanie odnośnie aplikacji mobilnej lub webowej? Zadzwoń pod +48 577 99 34 34. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.

Reklama

Porozmawiaj z nami o możliwościach reklamy dla Twojej aplikacji, które pozwolą Ci dotrzeć do szerokiej grupy docelowej odbiorców.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

3 istotne zagadnienia o aplikacjach mobilnych i webowych #Warszawa

Aplikacje mobilne oraz aplikacje webowe to zazwyczaj dość złożone projekty, które wymagają przemyślenia wielu kwestii. Poniżej opisujemy 3 najważniejsze tematy, kluczowe podczas tworzenia aplikacji.

1. Technologie stosowane do budowy aplikacji

Największy wpływ na wybór technologii dla aplikacji jest jej rodzaj, przeznaczenie oraz budżet na stworzenie i rozbudowę aplikacji. Odpowiednio dobór technologii dla aplikacji mobilnej czy webowej sprawi, że nasza aplikacja będzie wydajna, estetyczna i funkcjonalna. Bardzo ważna jest również możliwość rozbudowy aplikacji w przyszłości. Ten temat należy omówić z twórcą aplikacji już na etapie planowania. Do tworzenia aplikacji mobilnych i webowych najczęściej używamy sprawdzonych rozwiązań, które są wspierane przez swoich twórców. Są to Vue.js, React.js, Laravel, Django, TensorFlow, Keras czy PyTorch.

Vue.js logo
React.js logo
Laravel logo
Django logo

2. Wydajność aplikacji webowych oraz mobilnych

To, w jakim czasie ładuje się aplikacja, zależy od wielu czynników. Te najważniejsze z nich to moc obliczeniowa serwera oraz odpowiednia architektura aplikacji i optymalizacja kodu. Brak odpowiedniej obsługi danych może spowodować duże obciążenie dla serwera, co z kolei wiąże się z wysokim kosztem utrzymania aplikacji.

3. Metodyka pracy nad aplikacjami preferowana w Software House Sopchy

Nasz software house pracuje zazwyczaj w oparciu o metodykę Scrum / Agile. Prace nad aplikacją mobilną czy aplikacją webową zaczynamy od zebrania informacji o projekcie i wyznaczenia priorytetów dla aplikacji. Kolejny krok to podział prac na etapy “sprinty”, w trakcie których dodajemy kolejne funkcjonalności dla aplikacji mobilnej i webowej. Jeden sprint może trwać od 1 do 4 tygodni, w zależności od poziomu zaawansowania wdrażanej funkcji. Po zakończeniu każdego z etapów omawiamy razem z właścicielem aplikacji wprowadzone aktualizacje i funkcje oraz planujemy kolejne kroki rozwoju aplikacji. Software house Sopchy preferuje tę metodykę, ponieważ pozwala na sprawną i elastyczną pracę nad projektem.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.

Częste pytania

Jaki jest koszt i czas realizacji aplikacji webowej / aplikacji mobilnej?

Różnorodność projektów aplikacji webowych i mobilnych jest niemal nieskończona. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny aplikacji - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

Jak zacząć współpracę?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.