Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteStare Miasto we Wrocławiu o zmierzchu.

Wrocław - tworzymy aplikacje mobilne, strony internetowe i sklepy internetowe

dla firm i korporacji z Wrocławia.
Miasto spotkań i rozrywki.

Poznaj Wrocław

Wrocław to miasto leżące nad Odrą i jej czterema dopływami, uznawane jest za stolicę całego Śląska. Wrocław w ostatnich latach został kilkukrotnie umieszczony w pierwszej setce najlepszych miast do życia oraz najinteligentniejszych miast na świecie. Nasz software house oraz agencja interaktywna kieruje swoje usługi zarówno do małych firm jak i dużych korporacji z Wrocławia.

1.Co warto zwiedzić we Wrocławiu?

Wrocław to świetne miejsce aby zetknąć się z kulturą, sztuką czy historią. Będąc we Wrocławiu warto odwiedzić Muzeum Narodowe, Panoramę Racławicką czy Ostrów Tumski - najstarszą dzielnicę miasta. Polecamy również spacer wzdłuż Dzielnicy Czterech Wyznań, gdzie nie tylko znajduje się wiele zabytków architektonicznych, ale również jest organizowane wiele wydarzeń artystycznych. Koniecznie trzeba zwiedzić również Rynek we Wrocławiu, który jest jednym z największych rynków staromiejskich w Europie.

2. Atrakcje we Wrocławiu?

Wrocław to również miasto pełne atrakcji. Jeżeli szukasz miejsca, w którym można miło i ciekawie spędzić wolny czas odwiedź wrocławskie zoo, które jest najstarszym ogrodem zoologicznym w Polsce. Dobrym miejscem na odpoczynek będzie natomiast Ogród Japoński wypełniony piękną roślinnością.