Facebook Pixel

Software House, firma programistyczna Katowice

Project Manager, firma programistyczna
Poznaj nas
Katarzyna Lamczyk
Telefon
+48 577 99 34 34
Email
info@sopchy.com
Software House Sopchy Katowice

Zakres prac Software House - Firma programistyczna - Katowice

Software House to firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania. Proces ten nie ogranicza się jedynie do zaprojektowania i wdrożenia funkcji aplikacji. W odróżnieniu od agencji interaktywnych, zespół Software House posiada zaawansowaną wiedzę programistyczną. Tworzenie aplikacji webowych to złożony proces, który wymaga przeanalizowania różnych aspektów, nie tylko technicznych. Kluczowa będzie również analiza procesów biznesowych oraz planu rozwoju na najbliższe lata. Dobry Software House nie tylko tworzy aplikacje, ale również prowadzi klienta przez kolejne etapy realizacji projektu.

Jakie typy oprogramowania tworzy nasz Software House?

Nasz software house projektuje aplikacje webowe jak oraz aplikacje mobilne.

Aplikacja webowa (internetowa) otwiera się w przeglądarce internetowej (Safari, Google Chrome, IE, Opera, Mozilla Firefox) tak jak każda inna strona internetowa. Aby ją uruchomić, potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu.

Aplikacja mobilna musi być pobrana i zainstalowana na urządzeniu mobilnym (np. z Google Play lub App Store). Dzięki temu aplikacja mobilna może korzystać z funkcji i zasobów smartfona, takich jak pamięć wewnętrzna, mikrofon czy lokalizacja, co daje użytkownikowi więcej możliwości.

Każdego dnia projektujemy zarówno aplikacje mobilne, jak i webowe, które są zintegrowane przez REST API. jednym z przykładów takiej aplikacji, działającej w obu wersjach jest Facebook – jego wersja webowa otwiera się w przeglądarce, a mobilna może być pobrana na smartfon lub tablet.

Jakich języków programowania i technologii używa nasz Software House Sopchy w mieście Katowice?

Aplikacje webowe tworzymy głównie w językach PHP i JavaScript, które stanowią fundament aplikacji i integracji z bazą danych. W zależności od funkcji i przeznaczenia aplikacji, korzystamy również z innych języków programowania. Najczęściej używane bazy danych to MySQL, PostgreSQL, SQLite, Firebase. Stosujemy również frameworki takie jak Laravel, Symfony, Vue.js, React.js, jeżeli jest to odpowiedni wybór dla projektu.

Aplikacje mobilne tworzymy z wykorzystaniem technologii Xamarin oraz React Native, które są systematycznie rozbudowywane przez Facebook Inc. W przypadku języków programowania dla aplikacji mobilnych, wybieramy głównie Java, Kotlin i Swift. Te rozwiązania pozwalają nam tworzyć aplikacje hybrydowe, które są kompatybilne zarówno z systemem Android, jak i iOS. Dla mniej rozbudowanych projektów, które nie wymagają natywnej aplikacji mobilnej, możemy stworzyć aplikację webview.

Wsparcie i opieka programistyczna w Sopchy Software House