Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteDeweloperzy omawiający projekt

Outsourcing usług IT w Kielcach

Czy warto zlecać usługi programistyczne do firm w Kielcachu?

Outsourcing IT to inaczej zlecanie wszelkiego rodzaju prac programistycznych do zewnętrznych firm, które oferują takie usługi. Dużym plusem outsourcingu jest to, że możesz wybrać dowolny software house w Kielcach (i nie tylko), który stworzy firmową stronę internetową, rozbuduje aplikację mobilną czy zaktualizuje indywidualne oprogramowanie. Masz do wyboru szereg programistów z Kielc, którzy posiadają doświadczenie w zróżnicowanych technologiach i systemach. Jeśli potrzebujesz więcej informacji odnośnie outsourcingu, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu - Outsourcing - co to takiego?

1. Outcourcing IT dla firm w Kielcach

Outsourcing IT staje się coraz bardziej popularny pośród firm w Kielcach, niezależnie od ich rozmiaru. Jest to korzystne rozwiązanie dla małych oraz średnich firm, które nie chcą utrzymywać na stałe wewnętrznego działu IT. Duże firmy i korporacje również mogą znacznie skorzystać na zlecaniu usług IT zewnętrznym firmom. Dzięki temu szybko mogą znaleźć specjalistę w dowolnej dziedzinie, który zajmie się testowaniem aplikacji mobilnej, rozbudową systemu CRM czy zbudowaniem modułu do sklepu internetowego. Outsourcing IT to również często spotykany rodzaj współpracy pomiędzy firmami takimi jak software house czy agencja interaktywna. Firmy informatyczne często wymieniają się zleceniami, których nie mogą zrealizować ze względu na brak czasu lub doświadczenia w danej technologii.

Nasz Software House Sopchy w Kielcach oferuje outsourcing usług programistycznych. Taki rodzaj współpracy ma wiele zalet. Przede wszystkim możemy wybrać specjalistę w dowolnej dziedzinie i specjalizacji, bez konieczności zatrudniania go na stałe w naszej firmie. Zakres usług informatycznych jest ogromna. Ciężko jest znaleźć programistę, który specjalizuje się w tworzeniu grafik, projektowaniu stron internetowych i budowaniu aplikacji mobilnych jednocześnie. Outsourcing IT to dobre rozwiązanie dla firm, które swoje działania nie opierają wyłącznie na jednej technologii i potrzebują doraźnej pomocy w różnym zakresie.

2. Wewnętrzny czy zewnętrzny dział IT?

W przypadku gdy planujesz stworzenie wewnętrznego działu It w swojej firmie, musisz zadbać o kilka rzeczy. Przede wszystkim musisz zapewnić programistom odpowiedni sprzęt oraz licencje do niezbędnych programów. Pamiętaj również, że usługi programistyczne mogą mieć bardzo szeroki zakres. Zbudowanie zespołu, który poradzi sobie ze wszystkimi wymaganiami, może być sporym wyzwaniem.

Jaki jest koszt outsourcingu IT w Kielcach?

Warto zastanowić się, która z opcji będzie dla nas bardziej rentowna - stałe zatrudnienie pracowników czy outsourcing IT. Jeżeli zastanawiasz się jakie stawki oferuje dany software house czy agencja interaktywna, najlepiej skontaktować się z wybraną firmą i przedstawić swoje oczekiwania. Stawki będą różnić się w zależności od tego jak bardzo projekt jest złożony i ile czasu zajmie jego wdrożenie. W naszym artykule możesz przeczytać nieco więcej o tym, w jaki sposób możesz rozliczyć się z software housem -Sposoby rozliczania z software housem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wygląda Outsourcing IT w Software House Sopchy w Kielcach, napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.