Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteKobieta szukająca informacji o systemie sklepowym

Sklepy internetowe WooCommerce Warszawa

Szybki kontakt

Katarzyna Lamczyk
+48 577 99 34 34
info@sopchy.com
wyślij brief
Jesteśmy po pracy, ale nadal możesz napisać maila lub SMS'a. (dzisiaj skończyliśmy o 17:00)

Losowa opinia z Google

"Highly recommend, great prices along with 5* services. 'EXCELLENT' from start to finish!"

DAV-GO LTD

Sklepy internetowe #Warszawa

Poniższy artykuł został napisany z myślą o firmach z Warszawy, które zastanawiają się nad stworzeniem sklepu internetowego. Opisaliśmy w nim pokrótce jeden z najczęściej wybieranych systemów sklepowych - WooCommerce. Jest to dodatek do WordPressa, za pomocą którego stworzymy funkcjonalny sklep internetowy, który będzie prosty w obsłudze i zapewni naszym klientom wygodne zakupy online. W systemie WooCommerce możemy stworzyć dodatkowe podstrony, gdzie umieścimy treści informacyjne na temat naszej firmy oraz bloga, gdzie możemy dodawać artykuły wspomagające pozycjonowanie naturalne w wyszukiwarce Google - wszystko to z poziomu jednego panelu. Grono właścicieli sklepów internetowych w Warszawie zdecydowało się na system WooCommerce, ponieważ system ten daje wiele możliwości, a z drugiej strony jest niezwykle prosty w obsłudze. Sprawdź, czy jest to system odpowiedni również dla Twojego biznesu ecommerce.

1. Kiedy wybrać system WooCommerce?

System sklepowy WooCommerce polecany jest zazwyczaj firmom, które posiadają nie więcej niż kilka tysięcy zamówień. Przy wyborze systemu sklepowego równie ważne są funkcjonalności, jakie chcemy posiadać, aby usprawnić prace w naszej firmie i zapewnić klientom odpowiedni komfort zakupów. System WooCommerce posiada wiele domyślnych funkcji, które w zupełności wystarczą, aby stworzyć prosty sklep internetowy. Są to między innymi możliwość dodawania produktów z wieloma wariantami i atrybutami, dodawanie opisów oraz galerii produktu, podpięcie płatności online, ustawianie cen promocyjnych, generowanie kuponów rabatowych, tworzenie klas wysyłkowych i wiele innych. Jeżeli potrzebujemy dodatkowych funkcji czy integracji do wyboru mamy tysiące darmowych i płatnych wtyczek, za pomocą których zintegrujemy sklep z firmą kurierską, systemem fakturowania, Allegro, Ceneo, itd. Dla osób, które wciąż zastanawiają się, co warto dodać do sklepu internetowego, polecamy nasz artykuł - Przydatne funkcje w sklepie internetowym. Wiele firm w Warszawie zdecydowało się na system WooCommerce również ze względu na intuiycjny panel, z którego obsługą poradzi sobie każda osoba, nawet bez wiedzy technicznej. Bez problemu przeszkolimy więc nasz zespół z dodawania produktów, obsługi zamówień czy dodawania artykułów na bloga, bez konieczności zlecania tych prac innym osobom.

2. Wdrażanie systemu WooCommerce w Warszawie

Wiele agencji interaktywnych i software housów w Warszawie zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych opartych o system WooCommerce. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy to dobry system dla Ciebie, przemyśl jakie funkcje i integracje chcesz mieć w swoim sklepie internetowym. Wtedy dowiesz się, czy nie wykracza to poza możliwości systemu i czy lepiej wybrać inny system sklepowy, taki jak PrestaShop czy Magento lub dedykowane rozwiązanie.

Jeżeli po przeczytaniu artykułu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej w temacie systemów sklepowych, skontaktuj się z nami pod adresem info@sopchy.com. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i pomożemy Twojej firmie rozwijać się dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.