Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteZespół wybierający system sklepowy dla firmy

Sklepy internetowe WooCommerce Kraków

Szybki kontakt

Katarzyna Lamczyk
+48 577 99 34 34
info@sopchy.com
wyślij brief
Jesteśmy po pracy, ale nadal możesz napisać maila lub SMS'a. (dzisiaj skończyliśmy o 17:00)

Losowa opinia z Google

"Firma tworzona przez profesjonalistów. Zlecenie wykonane zgodnie z umową w terminie. Stały kontakt. Słuszne uwagi i rady świadczące o dużym doświadczeniu i rzetelnym podejsciu do każdego klienta/zlecenia. Ludzie z ktorymi współpraca to przyjemność. Zdecydowanie polecam!"

Joanna Najkowska

Sklepy internetowe #Kraków

Dla wszystkich firm w Krakowie, które zastanawiają się nad stworzeniem sklepu internetowego, przygotowaliśmy krótki opis jednego z najbardziej popularnych systemów sklepowych. WooCommerce jest to system sklepowy oparty o CMS WordPress, za pomocą którego możemy w prosty sposób prowadzić nasz sklep internetowy oraz blog firmowy (który wspomoże działania marketingowe). WooCommerce posiada wiele przydatnych funkcji, które wspomogą obsługę sklepu internetowego i zapewnią naszym klientom najwyższy komfort zakupów. Wiele firm e-commerce w Krakowie wybiera WooCommerce jako silnik ich sklepu internetowego. Zazwyczaj polecany jest dla małych i średnich sklepów internetowych (do kilku tysięcy produktów).

1. Kiedy wybrać system WooCommerce?

Jak już zostało wspomniane, system WooCommerce jest polecany dla mniej rozbudowanych sklepów internetowych, które nie wymagają zaawansowanych funkcjonalności. Nie oznacza to, że dostępne funkcje w systemie WooCommerce są ograniczone. Wręcz przeciwnie, system sklepowy WooCommerce udostępnia szereg niezbędnych funkcji, takich jak dodawanie produktów o różnych atrybutach i wariantach, tworzenie opisów, dodanie galerii produktu, generowanie kodów rabatowych czy tworzenie klas wysyłkowych. WooCommerce często wybierany jest przez firmy w Krakowie również, ze względu na łatwą możliwość rozbudowy. Jest wiele modułów oraz wtyczek, które pomogą nam dodać w naszym sklepie internetowym różne funkcje i integracje, np. z firmą kurierską czy systemem do tworzenia faktur. Dla osób, które zastanawiają się, jakie funkcje powinni wybrać do swojego sklepu internetowego, polecamy artykuł - Przydatne funkcje w sklepie internetowym. Sama obsługa systemu WooCommerce jest niezwykle prosta i radzą sobie z nią osoby, które nie mają żadnej wiedzy technicznej.

2. Wdrażanie systemu WooCommerce w Krakowie

Jeśli zastanawiasz się, czy system WooCommerce będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy o tym, jakie udogodnienia i automatyzację możesz wprowadzić, aby usprawnić pracę w Twojej firmie i zapewnić klientom możliwość wygodnych zakupów online. Podpowiemy Ci, czy wymagane funkcjonalności znajdziesz domyślnie w systemie WooCommerce, czy wymagane będą indywidualne rozwiązania.

Jeżeli po przeczytaniu artykułu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat systemów sklepowych, skontaktuj się z nami pod adresem info@sopchy.com. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i pomożemy Twojej firmie rozwijać się dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.