Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteTestowanie systemu sklepowego WooCommerce

Sklepy internetowe WooCommerce Gdańsk

Szybki kontakt

Katarzyna Lamczyk
+48 577 99 34 34
info@sopchy.com
wyślij brief
Jesteśmy po pracy, ale nadal możesz napisać maila lub SMS'a. (dzisiaj skończyliśmy o 17:00)

Losowa opinia z Google

"Współpraca z Sopchy to profesjonalizm od samego początku. Wiele software house’ów nie rozumiało naszej koncepcji i trudno było nawet o adekwatną wycenę projektu. Sopchy zaproponowało takie rozwiązania, które mieściły się w naszym budżecie i spełniały wszystkie nasze oczekiwania. Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt. [...] Jesteśmy ogromnie wdzięczni całemu zespołowi Sopchy, bo dzięki nim realizujemy nasze biznesowe cele."

Małgorzata Woźniak i Jan Kuś, Happy Life sp. j.

Sklepy internetowe #Gdańsk

Poniższy artykuł przygotowaliśmy dla firm z Gdańska, które planują stworzenie sklepu internetowego. Opisaliśmy pokrótce jeden z najbardziej popularnych systemów sklepowych - WooCommerce. Jest to dodatek do WordPressa, przy pomocy którego możemy stworzyć funkcjonalny i prosty w obsłudze sklep internetowy. Dodatkowo WooCommerce umożliwia nam prowadzenie bloga firmowego, przy pomocy którego możemy zadbać o pozycjonowanie naturalne i ogólny marketing produktów w naszym sklepie internetowym. System WooCommerce posiada domyślnie wiele przydatnych funkcjonalności, które sprawiają, że obsługa sklepu jest łatwa nawet dla osób bez wiedzy technicznej. Co ważne mamy do wyboru wiele szablonów, o który możemy oprzeć nasz design, jeśli nie posiadamy indywidualnego projektu. Coraz więcej firm z Gdańska opiera swój biznes e-commerce o system WooCommerce.

1. Kiedy wybrać system WooCommerce?

System WooCommerce jest zazwyczaj dedykowany dla małych i średnich firm (do kilku tysięcy produktów), które nie wymagają zaawansowanych rozwiązań. System WooCommerce zapewnia mnóstwo funkcjonalności, które zautomatyzują procesy sprzedażowe, a z drugiej strony zapewnią klientom wygodne zakupy online. W domyślnych funkcjach WooCommerce znajdziemy opcje dodawania produktów z różnymi wariantami i atrybutami, możliwość tworzenia opisów produktów i galerii zdjęć, generowanie kodów rabatowych czy tworzenie klas wysyłkowych. Oprócz domyślnych funkcji systemu mamy do wyboru mnóstwo wtyczek i modułów, które pozwolą na dodatkowe integracje i automatyzacje. Dla tych, którzy nie są pewni, jakie funkcje sklepu internetowego są użyteczne, polecamy nasz artykuł - Przydatne funkcje w sklepie internetowym. WooCommerce często wybierany jest przez nowo otwarte firmy z Gdańska ze względu na bardzo prostą i intuicyjną obsługę panelu. Nawet osoby bez wiedzy technicznej świetnie sobie radzą z edycją produktów i obsługą zamówień.

2. Wdrażanie systemu WooCommerce w Gdańsku

Jeśli zastanawiasz się, czy system WooCommerce będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy o tym, jakie udogodnienia i automatyzację możesz wprowadzić, aby usprawnić pracę w Twojej firmie i zapewnić klientom możliwość wygodnych zakupów online. Podpowiemy Ci, czy wymagane funkcjonalności znajdziesz domyślnie w systemie WooCommerce, czy wymagane będą indywidualne rozwiązania.

Jeżeli szukasz software house’u lub agencji interaktywnej w Gdańsku, która wdroży dla Ciebie sklep internetowy oparty o WooCommerce lub po prostu chcesz porozmawiać czy jest to opcja dla Ciebie, odezwij się do nas. Chętnie podpowiemy czy system spełni Twoje oczekiwania, które funkcje znajdziesz domyślnie w systemie, a które będą wymagać indywidualnych rozwiązań.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.