Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteArchiektura Krakowa

Strony internetowe Kraków

Tworzymy strony internetowe dla firm z Krakowa

Strony internetowe dla małych firm z Krakowa

Profesjonalna strona internetowa, która stanie się realnym narzędziem marketingowym i pozwoli na efektywny rozwój małych i średnich firm.

Wyceń projekt
Para ludzi wykonująca zlecenie dla klienta ze strony internetowej
Zespół planujący projekt strony internetowej

Strony internetowe dla dużych firm z Krakowa

Design dopasowany do charakteru Twojego biznesu oraz funkcjonalności, które zautomatyzują istotne procesy.

Wyceń projekt

Reklama Twoich usług

Odpowiednia reklama strony internetowej pozwoli Ci skutecznie dotrzeć do grupy docelowej i pozyskać nowych klientów.

Poznaj możliwości
Mężczyzna odbierający telefon od klienta ze strony internetowej

Standard naszych stron internetowych w Krakowie

Estetyka

Dopracowany design oraz intuicyjna struktura to podstawa każdej strony internetowej, niezależnie od branży. W Sopchy zwracamy szczególną uwagę na trendy UI i UX.

Konwersje

Każda konwersja (interakcja z klientem) to szansa zysku dla Twojej firmy. Tworząc projekt, skupiamy się na zwiększeniu ilości konwersji na stronie internetowej.

Responsywność

Zapewniamy dopasowanie strony internetowej do różnych urządzeń mobilnych i desktopowych, aby projekt wyświetlał się poprawnie na laptopach, tabletach i smartfonach.

Bezpieczeństwo

Stabilne działanie stron internetowych to priorytet. Dlatego też wprowadzamy dodatkowe zabezpieczenia, które są kluczowe zwłaszcza dla systemów Open Source.

Opieka i wsparcie

Jeśli chcesz uzyskać darmową informację lub poradę z zakresu tworzenia i prowadzenia firmowej strony internetowej, napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem +48 577 99 34 34.

Reklama

Strona internetowa bez odpowiedniej promocji może nie przynosić oczekiwanego efektu. Chętnie podpowiemy Ci, jakie rozwiązania pozwolą Ci dotrzeć do grupy docelowej bez przepalania budżetu na reklamę.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

7 ważnych rzeczy w temacie stron internetowych (dla ciekawych)

Oczywiste jest, że nie każdy przedsiębiorca posiada wiedzę z zakresu programowania. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się nieco więcej o tworzeniu stron internetowych, przygotowaliśmy kluczowe aspekty, które brane są pod uwagę. Pamiętaj, że źle dopracowana strona internetowa może przynosić odwrotny efekt i generować straty dla Twojego biznesu.

1. Pierwsze wrażenie po załadowaniu strony internetowej

Jeżeli udało Ci się dotrzeć do tego miejsca, znajdujesz się w gronie 15% użytkowników naszej strony internetowej. W przypadku strony internetowej niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Użytkownik w ciągu pierwszych 5 sekund decyduje o tym, czy pozostać na Twojej stronie internetowej. Jeśli przyciągniesz jego uwagę dopracowanym designem i atrakcyjnie zaprezentowaną ofertą, szanse na konwersje wzrastają.

2. Interakcje z klientami (konwersje)

Konwersja to ogólnie mówiąc każde działanie podjęte przez użytkowników na naszej stronie internetowej. Może być to wysłanie maila z zapytaniem o ofertę, skorzystanie z live chatu, formularza kontaktowego czy wykonanie połączenia na numer telefonu podany w stopce. Każda konwersja to krok zbliżający użytkownika do skorzystania z Twojej oferty, dlatego ważne jest, aby twórca strony internetowej zadbał o zwiększenie konwersji na stronie, na przykład:

Masz pytania dotyczące strony internetowej? Zostaw numer, oddzwonimy.

3. Responsywność

Większość ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego obecnie dopasowanie strony internetowe do smartfonów i tabletów to powszechny standard. Jeżeli strona źle wyświetla się na mniejszym ekranie, narażasz się na utratę potencjalnych klientów, którzy uznają Twoją stronę internetową za nieprofesjonalną. Każda strona internetowa powinna zostać przetestowana na mniejszych i większych ekranach, a także na różnych przeglądarkach (np. Safari, Chrome, Opera, Microsoft Edge) i systemach operacyjnych (iOS, Android).

4. Optymalizacja SEO (Search Engine Optimization)

Wyszukiwarka Google to potężne narzędzie do promowania naszej strony internetowej. Wielu właścicieli stron chce, aby to ich witryna znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Należy pamiętać, że nie jest to łatwe do zrealizowania, zwłaszcza dla nowych projektów, które dopiero zostaną zaindeksowane przez roboty Google. Jest to jednak jak najbardziej możliwe, ale proces ten może zająć nawet do kilku miesięcy. Jak działa pozycjonowanie naturalne? Roboty indeksujące zapisują treści z Twojej stronie internetowej i umieszczają je w bazie danych, gdzie następnie są analizowane na podstawie specjalnego algorytmu, który decyduje o pozycji strony. Aby algorytm uznał naszą stronę za wartościową i podbijał jej pozycję w wyszukiwarce, musimy zadbać o odpowiednią optymalizację strony. Przede wszystkim ważne są słowa kluczowe umieszczane w odpowiednich nagłówkach na stronie internetowej (h1,h2,h3,h4,h5,h6). Przykładowo jeśli działamy w obszarze projektowania stron internetowych, w nagłówku h2 umieszczamy tekst:

"strony internetowe Kraków"

Pamiętaj, że pozycjonowanie lokalne (np.: strony internetowe Kraków) jest dużo prostsze ze względu na mniejszą konkurencję. W przypadku popularnych usług pojawienie się w TOP 10 w skali całej Polski jest trudne i czasochłonne, ale nadal możliwe. Warto też umieszczać linki wewnętrzne (przekierowania) do różnych zakładek na stronie internetowej. Poniżej prezentujemy przykład takiego rozwiązania:

5. Źródła ruchu na stronie internetowej

Źródła ruchu na stronie internetowej mogą być bardzo różne. Mogą być to między innymi naturalne wyniki wyszukiwania (pozycjonowanie i SEO), sponsorowane linki kampanii reklamowych Google Ads, reklamy banerowe, reklamy video, rekomendacje Twoich klientów, poczta pantoflowa czy firmowe social media (Facebook, Instagram). Warto skupić się na konkretnym kanale pozyskiwania ruchu, który będzie najlepiej współpracować z profilem Twojej działalności.

6. Analiza zachowań odwiedzających

Znaczna część użytkowników nie zagłębia się w treści na stronie internetowej. Taką wiedzę dostarcza nam przykładowo Google Analytics czy inne narzędzia śledzące użytkowników, które pozwalają określić nam źródło wizyty, długość jej trwania, czas spędzony na poszczególnych zakładkach, liczba wykonanych konwersji czy lokalizacja użytkownika. Wiedza ta jest niezmiernie przydatna w rozwoju naszej strony internetowej. Wiemy na przykład, które podstrony są najszybciej opuszczane przez użytkowników - może to znaczyć, że zawarte tam treści nie są ciekawe i zniechęcają użytkownika do dalszego przeglądania oferty. Jeśli dane to za mało i chcesz obserwować ruchy użytkownika na Twojej stronie, możemy przygotować specjalny skrypt, który nagra okno przeglądarki.

7. Utrzymanie i bezpieczeństwo strony internetowej

Bezpieczeństwo strony internetowej jest bezpośrednio zależne od serwera, na jakim się znajduje. Wydajność serwera należy dobrać adekwatnie do specyfiki konkretnego projektu. Najważniejsze kwestie przy wyborze hostingu to jego pojemność, częstotliwość tworzenia kopii zapasowych plików oraz baz danych (najlepiej jeśli tworzone są codziennie) oraz czy hosting posiada opcję przywrócenia kopii zapasowej (optymalnie taka usługa powinna być bezpłatna).

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.

Częste pytania

Jaki jest koszt i czas realizacji strony internetowej?

Różnorodność projektów stron internetowych jest ogromna. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny strony internetowej - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

W jaki sposób zawieramy umowę o wykonanie strony internetowej?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Czy przeprowadzacie szkolenie z obsługi strony internetowej?

Oczywiście! Pokażemy Ci w jaki sposób zarządzać podstronami, zmieniać dane kontaktowe, dodawać nowe zdjęcia itp. Pamiętaj, że nasze wsparcie techniczne obowiązuje również po zakończeniu prac nad Twoją stroną internetową.

Czy muszę pojawić się w Waszym biurze?

Specyfika naszej branży pozwala nam na realizowanie projektów w 100% mobilnie. Mimo wszystko bardzo lubimy gościć klientów w naszym biurze. Dlatego jeśli masz ochotę to zapraszamy Cię na kubek świeżo mielonej kawy i ciastko.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.