Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteMężczyzna szukający informacji o systemie sklepowym

Sklepy internetowe WooCommerce Kielce

Szybki kontakt

Katarzyna Lamczyk
+48 577 99 34 34
info@sopchy.com
wyślij brief
Jesteśmy po pracy, ale nadal możesz napisać maila lub SMS'a. (dzisiaj skończyliśmy o 17:00)

Losowa opinia z Google

"Współpraca z Sopchy to profesjonalizm od samego początku. Wiele software house’ów nie rozumiało naszej koncepcji i trudno było nawet o adekwatną wycenę projektu. Sopchy zaproponowało takie rozwiązania, które mieściły się w naszym budżecie i spełniały wszystkie nasze oczekiwania. Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt. [...] Jesteśmy ogromnie wdzięczni całemu zespołowi Sopchy, bo dzięki nim realizujemy nasze biznesowe cele."

Małgorzata Woźniak i Jan Kuś, Happy Life sp. j.

Sklepy internetowe #Kielce

Poniższy tekst przygotowaliśmy z myślą o firmach z Kielc, które chcą stworzyć swój sklep internetowy. Opisaliśmy w nim jeden z najprostszych w obsłudze i najbardziej popularnych systemów sklepowych WooCommerce. Jest to silnik sklepowy WordPressa, za pomocą którego możemy tworzyć funkcjonalne i intuicyjne strony internetowe. W sklepie internetowym opartym o WooCommerce możemy tworzyć dodatkowe podstrony, na których możemy zaprezentować informacje o naszej firmie. Możemy również stworzyć bloga, gdzie umieścimy przydatne informacje dla naszych klientów, które dodatkowo mogą pomóc nam w pozycjonowaniu naturalnym naszego sklepu internetowego. System sklepowy WooCommerce posiada wiele przydatnych funkcjonalności. Jest jednak bardzo prosty w obsłudze i nawet osoby bez wiedzy technicznej świetnie radzą sobie z jego obsługą. Dużym plusem jest również ogromny wybór szablonów graficznych, których możemy użyć, jeśli nie chcemy inwestować w dedykowany projekt graficzny. Wiele firm z Kielc zdecydowało się oprzeć swój biznes e-commerce o WooCommerce. Sprawdź, czy jest to dobra opcja również dla Ciebie.

1. Kiedy wybrać system WooCommerce?

System WooCommerce polecany jest zazwyczaj małym i średnim firmom, które posiadają do kilku tysięcy produktów. Oprócz ilości produktów, w wyborze systemu sklepowego ważne są również wymagane funkcje i integrację. Jak już wspomnieliśmy, sam system WooCommerce posiada wiele domyślnych funkcji, za pomocą których stworzysz świetnie działający sklep internetowy. Są to np. możliwość dodania produktu o różnych wariantach i atrybutach, opcja dodawania opisów i galerii zdjęć produktu, generowania kodów rabatowych, klas wysyłkowych czy możliwość rejestracji użytkowników. Do tego mamy cały wachlarz modułów (płatnych i darmowych), które zapewnią nam dodatkowe funkcje i integrację, np. integracja z firmą kurierską, systemem fakturowania, subskrypcje, vouchery, itp. Dla tych, którzy zastanawiają się nad tym, jakie udogodnienia dodać dla siebie i klientów, polecamy artykuł - Przydatne funkcje w sklepie internetowym. Firmy z Kielc często decydują się właśnie na WooCommerce ze względu na prosty w obsłudze panel, który umożliwia samodzielne zarządzanie produktami, zamówieniami czy treściami w sklepie internetowym, bez konieczności ingerencji programistów.

2. Wdrażanie systemu WooCommerce w Kielcach

Jeżeli zastanawiasz się nad oparciem swojego sklepu internetowego o system WooCommerce i chcesz uzyskać więcej informacji lub porad, zapraszamy do kontaktu. Chętnie podpowiemy czy Twoje oczekiwania pasują do możliwości systemu WooCommerce, czy lepiej wybrać inny system sklepowy, taki jak PrestaShop czy Magento.

Jeżeli po przeczytaniu artykułu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat systemów sklepowych, skontaktuj się z nami pod adresem info@sopchy.com. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i pomożemy Twojej firmie rozwijać się dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.