Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteKlient software house

Współpraca w czasie pandemii COVID-19

Preferencyjne warunki współpracy w czasie pandemii COVID-19

Aktualnie wielu przedsiębiorców przechodzi przez trudny okres, związany z pandemią COVID-19. Doskonale to rozumiemy i nie chcemy, aby obecna sytuacja zmusiła ich do rezygnacji z inwestowania w rozwój swojej firmy. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie elastycznych form rozliczenia z naszym software housem. Poniżej przedstawiamy kilka możliwości współpracy z nami, dzięki którym nie będziesz musiał martwić się o przeciążenie budżetu Twojej firmy.

Wydłużenie terminu płatności

Jeżeli będziesz potrzebować przedłużenia terminu płatności, poinformuj nas o tym. W zależności od rodzaju projektu możemy wydłużyć okres rozliczenia za nasze usługi - w przypadku stron i sklepów internetowych do 4 miesięcy, a w przypadku aplikacji internetowych i mobilnych nawet do 6 miesięcy.

Rozłożenie płatności na raty

Nasz software house na co dzień preferuje rozłożenie płatności na dwie równe raty. Pierwsza rata wpłacana jest po zawarciu umowy z klientem, druga po zakończeniu realizacji całego projektu. Jeżeli jednak życzysz sobie podzielić płatność na więcej części, nie ma żadnego problemu. Możemy rozłożyć Twoją płatność nawet na 4 raty (lub więcej, w zależności od Twoich potrzeb).

Skontaktuj się z nami i dowiedz się w jaki sposób możemy dostosować sposób płatności za nasze usługi dla Twojego projektu. Chętnie porozmawiamy z Tobą i przedstawimy Ci dostępne rozwiązania, które wpłyną pozytywnie na płynność finansową Twojego biznesu.

Jeżeli chcesz zapoznać się z najnowszymi danymi o zakażeniach koronawirusem w poszczególnych krajach, wejdź na covid-19.sopchy.com.