Facebook Pixel
PINTA

Marka

Browar PINTA

Rodzaj projektu

Strona internetowa

project-detailed-4

SŁOWEM WSTĘPU

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej witryny dla największego polskiego browaru rzemieślniczego, czyli Browaru PINTA. Projekt ten nie mógł być zwykły ani banalny, lecz musiał idealnie wpasować się w nową identyfikację wizualną marki. Konieczne było zastosowanie modernistycznej, unikalnej szaty graficznej, a także odpowiednich funkcjonalności, które usprawnią nawigację po stronie.

  • Nowoczesny design
  • Zgodność z indentyfikacją wizualną
  • Generator karty produktu PDF
  • Integracja z OnTap.pl
  • Prezentacja oferty i pozostałych, kreatywnych działań Browaru PINTA

Proces realizacji

3, 2, 1... Start! Rozpoczęliśmy naszą przygodę od spotkania z działem marketingu Browaru PINTA, co pozwoliło nam lepiej zrozumieć ich potrzeby oraz planowane działania reklamowe, grupę docelową i wizualne elementy identyfikacji marki. Po przeprowadzonych konsultacjach przystąpiliśmy do tworzenia struktury witryny, a następnie poświęciliśmy szczególną uwagę na podstronę poświęconą piwom - jednemu z najważniejszych elementów marki. Kolejnym krokiem było zaprojektowanie pozostałych zakładek, w tym strony opowiadającej historię Browaru PINTA, który od wielu lat tworzy piwowarską historię rzemieślniczą w Polsce. W miarę postępu projektu, pojawiały się również nowe koncepcje, takie jak zwiedzanie browaru, informacje o nowych lokalizacjach PINTA, konkurs PINTA & Lidl, oraz wiele innych fascynujących treści.

project-detailed-2
project-detailed-3

Podsumowanie

Opisana współpraca była jedynie początkiem długoterminowej relacji biznesowej. Na przestrzeni czasu kontynuujemy nasze wsparcie w zakresie obsługi programistycznej dla Browaru PINTA, który nieustannie poszerza swoje działania i oferuje swoim konsumentom oraz partnerom B2B różnorodne udogodnienia. Nasza współpraca jest dynamiczna i ciągle rozwijająca się, aby sprostać rosnącym potrzebom Browaru PINTA oraz utrzymać tempo jego działalności na rynku.

project-detailed-4
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00