Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteKlient software house

Outsourcing IT oraz oprogramowanie w leasingu

Rozłożenie w czasie płatności za usługi programistyczne

Outsourcing usług programistycznych i automatyzacja procesów poprzez rozwiązania IT umożliwia optymalizację wydatków firmy. Zlecając działania informatyczne do zewnętrznej firmy nie musimy rekrutować i wiązać się z zespołem programistów. Zapewniamy sobie natomiast grono specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie z różnych dziedzin programowania, takich jak tworzenie dedykowanego oprogramowania czy modernizacja systemów informatycznych.

Warto jednak zwrócić uwagę, że lokata kapitału w rozbudowę lub stworzenie zintegrowanego systemu ERP lub CRM, to wydatek typu CAPEX. Jest to inwestycja w przyszłość, której efekty będą widoczne dopiero za jakiś czas, co wiąże się z pewnym ryzykiem i koniecznością stworzenia odpowiednich biznesplanów dla całej inwestycji. Jesteśmy świadomi, że pozyskanie finansowania na jednorazowe uregulowanie opłaty (nawet za system, który jest bezdyskusyjnie niezbędny) jest trudne.

Aby ułatwić współpracę z naszym software housem, wprowadziliśmy możliwość płatności za usługi outsourcingowe na raty, rozłożone nawet do kilkunastu miesięcy, bez żadnych kosztów prowizji. Oferujemy również możliwość płatności za nasze usługi w formie leasingu pośredniego. Działa to na takich samych zasadach jak leasing samochodu czy nieruchomości. Dokładniej mówiąc możesz korzystać z outsourcingu naszego software house’u lub wyprodukowanego oprogramowania, a kwestią finansową zajmie się wybrane przedsiębiorstwo leasingowe, z którymi wspólnie nawiążemy współpracę.

Zarówno możliwość leasingu i rozłożenia płatności na raty to z pewnością znaczne udogodnienie. Dzięki temu koszt za usługi programistyczne czy stworzenie dedykowanego oprogramowania zniknie w kosztach stałych, co będzie dużą ulgą dla Twojego budżetu.