Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteDoświadczony programista software house

Outsourcing - co to takiego?

Outsourcing

Nazwa outsourcing wywodzi się z języka angielskiego i jest połączeniem słów outside-resource-using, co w wolnym tłumaczeniu oznacza korzystanie z zasobów zewnętrznych.

Outsourcing programistyczny polega na powierzaniu zadań dotyczących programowania to zewnętrznych usługodawców, którzy specjalizują się w tej dziedzinie i mają możliwość przejąć prace nad technicznymi i operacyjnymi aspektami projektu. Prace te najczęściej polegają na zapewnieniu dodatkowej obsługi informatycznej i wsparcia dla danej firmy w usługach takich jak rozwój i zarządzanie aplikacjami mobilnymi, aplikacjami webowymi, stronami interetowymi lub oprogramowaniami czy bazami danych.

Dlaczego akurat outsourcing?

Najczęściej firmy decydują się na outsourcing usług programistycznych ponieważ sami nie mają wystarczających zasobów i środków aby podjąć się takich czynności. Współpraca z odpowiednim software housem może być również szansą na generowanie zysków dla Twojej firmy poprzez optymalizację kosztów, zwiększenie skuteczności i uzyskania profesjonalnego wsparcia od ekspertów posiadających gruntowną wiedzę technologiczną.

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Korzystając z usług outsourcingowych naszego software house'u możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych programistów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki przekazaniu im prac programistycznych będziesz mógł poświęcić więcej czasu na inne sprawy istotne dla rozwoju Twojego biznesu. Rozwiązania tworzone na podstawie podstawie strategii biznesowych i potrzeb naszych klientów oraz uwzględniające ich orientacyjny budżet miesięczny pozwalają na racjonalizację kosztów, w taki sposób aby nie naruszyć środków finansowych firmy.

Zlecenie usług programistycznych naszym ekspertom wcale nie oznacza, że nie będziesz mieć kontroli nad wykonywanymi zadaniami. Pozostaniesz w stałym kontakcie z zespołem naszego software house'u aby się upewnić, że prace przebiegają w satysfakcjonującej dla Ciebie formie.