Facebook Pixel
Aplikacja webowa Templed

Marka

Templed

Rodzaj projektu

Aplikacja webowa

project-detailed-4

SŁOWEM WSTĘPU

Aplikacja Templed umożliwia zamówienie strony internetowej wraz z domeną i hostingiem za pomocą kilku kliknięć. W ramach akabonamentu użytkownik otrzymuje również roczne wsparcie techniczne programistów oraz pomoc przy aktualizacji treści na stronie internetowej.

  • Skrócenie procesu zamawiania strony internetowej internetowej
  • Integracja z bazą domen oraz bramką płatności obsługującą płatność cykliczną

Proces realizacji

Założeniem aplikacji webowej Templed była możliwość zakupienia i stworzenia strony internetowej za pomocą paru kliknięć. Największą uwagę skupiliśmy na procesie zakupowym. Osoba zainteresowana usługą Templed musi jedynie wybrać jeden z dostępnych szablonów i uzupełnić formularz. Następnie zlecenie trafia do systemu działu IT, aby programiści rozpoczęli prace nad realizacją usługi.

project-detailed-2
project-detailed-3

Podsumowanie

W efekcie mamy do dyspozycji swoistą aplikację internetową, dzięki której użytkownik może w kilku prostych krokach zlecić realizację usługi stworzenia strony internetowej opartej o jeden z dostępnych szablonów. Zobacz więcej na Templed.co.uk.

project-detailed-4
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00