Facebook Pixel
Aplikacja webowa Dzwoni Adwokat

Marka

Dzwoni Adwokat

Rodzaj projektu

Aplikacja webowa

project-detailed-4

SŁOWEM WSTĘPU

Portal Dzwoni Adwokat na podstawie zebranych informacji przedstawia użytkownikom listę profili adwokatów, radców prawnych, notariuszy, doradców podatkowych. Profil prawnika zawiera niezbędne informacje o jego wiedzy, doświadczeniu i ofercie. Dzięki możliwości zamieszczania ocen wraz z opiniami możemy sprawdzić, czy wybrany specjalista ma pozytywną renomę i jest godny zaufania. Z drugiej strony prawnicy, którzy założą konto w portalu Dzwoni Adwokat, mają okazję w legalny sposób promować swoje usługi, dzielić się wiedzą poprzez tworzenie artykułów i docierać do grona nowych odbiorców.

  • Rozbudowa aplikacji o nowe funkcjonalności
  • Optymalizacja działania aplikacji

Proces realizacji

Pierwszym krokiem w realizacji projektu było omówienie i zaplanowanie wymaganych rozwiązań. Pozwoliło nam to stworzyć konkretny plan działania, na podstawie którego rozpoczęliśmy programowanie kolejnych funkcjonalności. Wszelkie aktualizacje były na bieżąco konsultowane z jej właścicielem, co pozwoliło na odpowiednią organizację prac nad projektem.

 

Po wdrożeniu zmian i zakończeniu "sprintów" aplikacja webowa przeszła szereg testów manualnych, aby zapewnić nowo wdrożonym funkcjom stabilne działanie w wersji produkcyjnej.

project-detailed-2
project-detailed-3

Podsumowanie

Wdrożone rozwiązania są kompatybilne z dotychczasową konfiguracją projektu oraz spójne z jego szatą graficzną. Co więcej pozwalają na skalowanie i rozwój portalu, ponieważ lista pomysłów do wdrożenia rośnie podobnie jak wzrost ruch na platformie.

project-detailed-4
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00