Facebook Pixel
Forless - aplikacja lojalnościowa

Marka

Forless

Rodzaj projektu

Aplikacja mobilna Android & iOS, aplikacja webowa

project-detailed-4

SŁOWEM WSTĘPU

Firmy często pragną nagradzać swoich klientów za korzystanie z ich usług, jednak tradycyjne rozwiązania, takie jak system naklejek lub pieczątek, okazują się niepraktyczne. Z drugiej strony, wdrożenie dedykowanej aplikacji dla firmy wiąże się z większymi inwestycjami, które nie zawsze są osiągalne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Forless.cloud wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom i proponuje alternatywne rozwiązanie. Platforma zapewnia elastyczny i dostosowywalny system programu lojalnościowego, który nie wymaga drukowania naklejek ani pieczątek oraz przechowuje wszelkie dane w chmurze. Dzięki temu rozwiązaniu firmy mogą skorzystać z zalet nowoczesnego nagradzania klientów, bez konieczności dużych inwestycji w dedykowaną aplikację.

Proces realizacji

Założeniem było dostarczenie banalnie prostego, praktycznego rozwiązania, które będzie dostępne dla wszystkich firm, które chcą nagradzać swoich stałych klientów zwiększając jednocześnie ilość zakupów oraz poziom ich lojalności. Każda z firm może zacząć korzystać z Forless - wystarczy jedynie rejestracja.

 

Największą uwagę poświęciliśmy temu, aby aplikacja Forless była dostępna od ręki dla każdego, zarówno po stronie klientów i przedsiębiorców. Nikt nie lubi skomplikowanych formularzy rejestracji i konfiguracji. Każdy natomiast lubi oszczędzać, zwłaszcza na wydatkach, które są nieuniknione. Aplikacja Forless posiada krótką ścieżkę rejestracji i prosty sposób działania - korzystasz regularnie z usług danej firmy, zbierasz zniżki na ich kolejne usługi czy produkty. Przedsiębiorcy sami decydują jaką wartość mają mieć zebrane punkty. Klienci mogą wyszukać w aplikacji różne firmy korzystające z Forless, tworząc swoisty portfel z kuponami rabatowymi.

project-detailed-2
project-detailed-3

Podsumowanie

Aplikacja dostępna w wersji webowej, mobilnej (Android & iOS). Każda firma ustala indywidualnie zasady nadawania rabatów, czyli ile należy zebrać punktów i na jak dużą zniżkę można je wymienić. Klient zbiera i wymienia punkty na zniżki poprzez podanie kodu, który generuje się w jego aplikacji Forless. Żadne z danych osobowych nie są wymieniane pomiędzy podmiotami. Do swojego konta użytkownik może dodać dowolną ilość kart rabatowych firm, które korzystają z Forless. Dzięki połączeniu prostoty i funkcjonalności może być wykorzystana niemal w każdej branży, np. kosmetologii, fryzjerstwie, gastronomii i wielu innych.

project-detailed-4
Google Reviews
Kontakt z firmą jest wzorowy przez cały czas trwania umowy jak i po jej zakończeniu. Zespół jest bardzo zaangażowany w projekt.

Małgorzata Woźniak

Happy Life

Google Reviews
Przede wszystkim chciałbym podkreślić dobry i szybki kontakt z wszystkimi członkami zespołu Sopchy w tym zwłaszcza z p. Michałem Tumiłowiczem - przez całą realizację projektu byłem poinformowany o aktualnym jego stanie i dalszych zaplanowanych działaniach.

Wojciech Kremer

Kremer Legal

Google Reviews
Polecam wszystkim współpracę z Sopchy. Kontakt, realizacja i wykonanie projektu na najwyższym poziomie. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.

Kamila Woźny

Sollkat

Google Reviews
Z firmą Sopchy współpracujemy już od 5 lat przy różnych projektach. Od samego początku współpracy, wręcz od pierwszego kontaktu wyczułem profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne przygotowanie merytoryczne [...]

Łukasz Sroka

Griffin

Google Reviews
Dwa razy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sopchy [...] i dwa razy był to strzał w dziesiątkę. Za każdym razem cechowało ją profesjonalne podejście, pełne doradztwo i ogromna cierpliwość podczas wdrażania naszych kolejnych życzeń. Zdecydowanie polecamy!

Bartłomiej

ÅR Packaging

Google Reviews
Specjaliści z Sopchy wdrożyli dla nas sklep internetowy, na którym pracujemy już od roku. Serwis działa świetnie, a wdrożone przez Sopchy rozwiązania odpowiadają potrzebom naszego biznesu. Michał i jego zespół to znakomici specjaliści, którzy wspierają, doradzają i znajdują nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie pracy przy ecommerce...

Tomasz Woźny

E-commerce

00 / 00