Facebook Pixel
about-logo

Tworzymy skuteczne strony internetowe zoptymalizowane pod kątem SEO.

Planowanie i projektowanie stron internetowych

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania oraz wyboru domeny i serwera dla stron internetowych.

 

Podczas procesu projektowania zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby oraz plan marketingowy.

zespół projektujący strony internetowe

Tworzenie stron internetowych

Kompleksowo tworzymy strony internetowe. Wdrażamy indywidualne funkcje oraz integracje z zewnętrzymi API.

 

Po zaakceptowaniu projektu uruchamiamy wersję produkcyjną na wskazanej wcześniej domenie i serwerze. Następnie przeprowadzamy szkolenie techniczne z zakresu obsługi strony internetowej.

tworzenie stron internetowych
Rozwój i wsparcie stron internetowych

Dodajemy nowe podstrony, odświeżamy szatę graficzną, dodajemy nowe funkcjonalności - na przykład zaawansowany formularz zgłoszeniowy.

 

Dla stron internetowych wymagających wyjątkowej opieki możemy zaoferować stałe lub okresowe wsparcie 24/7.


Pobierz ofertę .pdf
rozbudowa stron internetowych

Potencjał stron internetowych

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ STRON INTERNETOWYCH

Każdy potencjalny klient może zapoznać się z Twoją aktualną ofertą, realizacjami, cennikiem przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

ZASTOSOWANIE W MARKETINGU

Skuteczna strona internetowa jest ważnym narzędziem wykorzystywanym w marketingu. Znajduje swoje zastosowanie między innymi w pozycjonowaniu, Google Ads, mediach społecznościowych oraz marketingu szeptanym.

sopchy pattern
programiści Sopchy
Proces tworzenia stron internetowych

Dokładne poznanie oczekiwań

Rozmowa o Twoich potrzebach i oczekiwaniach to pierwszy ważny krok w kierunku stworzenia strony internetowej. Znając je będziemy mogli podpowiedzieć Ci, które rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze. Oprócz samych funkcji i wyglądu strony internetowej bardzo ważne jest jej przeznaczenie i charakterystyka grupy docelowej.


Chętnie pomożemy Ci przygotować brief strony internetowej. Wspólnie zwrócimy uwagę na to, co jest priorytetem, a co dodatkowym elementem. Na podstawie zebranych informacji oszacujemy również wymagany budżet i czas realizacji strony www.

Plan wdrożenia strony internetowej

Po określeniu wszystkich funkcjonalności strony internetowej, wspólnie ustalimy plan ich wdrożenia. Zazwyczaj dzielimi cały proces na mniejsze części tzw.: sprinty. Na tym etapie ustalamy cały plan wdrożenia w czasie, biorąc pod uwagę priorytety ustalone wspólnie z klientem.

Design strony internetowej

Na tym etapie tworzymy wstępny projekt graficzny strony internetowej, który pozwala nam zwizualizować jak będą działać poszczególne funkcje. Dzięki temu możemy wyeliminować część poprawek na etapie wdrożenia, co przyspieszy czas realizacji.

 

Jest to również moment na dopracowanie szaty graficznej strony www. Jeśli projekt nie posiada makiety graficznej, tworzymy ją od podstaw. Jeśli makieta już istnieje sprawdzamy czy jej układ jest dopasowany względem UX i UI.

Development

Jest to przede wszystkim czas pracy programistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby przełożyć design oraz Twój pomysł na funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie pomagające pozyskać Ci nowych klientów. Deweloperzy, którzy budują stronę internetową, zapoznają się z nią już na etapie planowania i tworzą projekt aż do samego końca. Dzięki temu znają jego specyfikę.

Testy strony internetowej

Przeprowadzamy szereg testów manualnych. Dzięki temu możemy od ręki wyeliminować błędy strony internetowej. Weryfikujemy również czy witryna spełnia standardy bezpieczeństwa.

Wdrożenie produkcyjne

Kiedy upewnimy się, że ze strony internetowej mogą korzystać już docelowi użytkownicy, wdrażamy ją na wersję produkcyjną. Jeżeli będzie taka potrzeba, pomożemy Ci skonfigurować serwer docelowy.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne w zakresie obsługi, ciągłości działania stron internetowych. Oferujemy również pomoc w rozbudowie stron www o nowe funkcje.