Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteMężczyzna wyszukujący firmy do współpracy

Kampanie reklamowe usług

Wskaźnik ROI dla kampanii usługowych w skali roku przekracza zazwyczaj 180%.

Reklama w sieci Google Ads

Google Ads zapewnia możliwość wielokanałowego dotarcia do odpowiedniej grupy klientów. Jej zakres obejmuje między innymi wyszukiwarkę, portale partnerskie, YouTube.

Wyceń reklamę
Mężczyzna korzystający z sieci reklamowej Google Ads
Kobieta korzystająca z mediów społecznościowych

Reklama w mediach społecznościowych

Dynamiczne reklamy z opcją szybkiego skontaktowania się mogą trafiać do użytkowników zgodnie z ich preferencjami, zainteresowaniami, poprzednimi interakcjami np.: z Twoją stroną internetową.

Wyceń reklamę

Standard kampanii reklamowych

Analiza konkurencji

Podstawowym elementem planowania kampanii reklamowej jest analiza działań konkurencji pod względem zbudowanego zaufania, ceny, jakości oraz miesięcznego budżetu przeznaczanego na reklamę.

Prognoza ruchu

Dzięki narzędziom takim jak Google Trends możesz samodzielnie (lub z naszą pomocą) spradzić popularność wyszukiwania usług w konkretnej lokalizacji.

Stały budżet

Bez względu na rodzaj kampanii reklamowej gwarantujemy, że jej koszty nie przekroczą ustalonego budżetu.

Kontrola ROI

"Return on investment" określa zwrot inwestycji. To właśnie z jego pomocą możemy najdokładniej ocenić efekty przeprowadzonej kampanii reklamowej.

Pełne statystyki

Na ich podstawie możemy precyzyjnie określić m.in. całkowity koszt reklamy, najpopularniejsze produkty, ilość konwersji, źródła konwersji, koszt konwersji.

Strona docelowa - zaufanie

Dotarcie do grona zainteresowanych nie wystarczy. Zobacz jak przekonać klientów odwiedzających firmową stronę internetową.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

Częste pytania

Ile kosztuje kampania reklamowa usług?

Ostateczna kwota przeznaczana na prowadzenie kampanii reklamowej składa się z kosztu obsługi kampanii oraz budżetu reklamowego. Wycena przygotowywana jest indywidualnie po odbyciu rozmowy lub wypełnieniu formularza wyceny kampanii reklamowej usług.

Jak zacząć współpracę?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.