Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteRynek w mieście Kielce

Strony internetowe Kielce

Ponad 65% klientów z Kielc trafia do nas z polecenia.

Strony internetowe dla małych firm z Kielc

Projektujemy profesjonalne strony internetowe, które wspierają rozwój małych, średnich i dużych firm.

Wyceń projekt
Para ludzi wykonująca zlecenie dla klienta ze strony internetowej
Zespół planujący projekt strony internetowej

Personalizowane projekty stron internetowych

Projekty tworzone są pod kątem wybranej marki, mając na celu oddać charakter firmy i przyciągnąć użytkownika atrakcyjnym i czytelnym designem.

Wyceń projekt

Reklama Twoich usług

Strona internetowa bez odpowiedniej reklamy może nie przynosić oczekiwanych zysków. Porozmawiaj z nami o tym, w jaki sposób możesz poszerzyć grono odbiorców Twojej oferty.

Poznaj możliwości
Mężczyzna odbierający telefon od klienta ze strony internetowej

Standard naszych stron internetowych w Kielcach

Estetyka

Strona internetowa niezależnie od branży musi być wykonana z najwyższą dbałością. Dlatego w Sopchy przykładamy dużą uwagę do estetyki stron internetowych, stosując najnowsze trendy UX oraz UI.

Konwersje

Każde działanie użytkownika na Twojej stronie internetowej zbliża go do skorzystania z Twojej oferty. Zobacz jak zwiększyć ilość konwersji na stronie internetowej.

Responsywność

Strony internetowe dopasowane do urządzeń mobilnych to obecnie standard w tworzeniu projektów. Rozwiązania, które stosujemy, biorą pod uwagę użytkowników smartfonów i tabletów.

Bezpieczeństwo

Stabilne działanie strony internetowej jest dla nas priorytetem. Dlatego też do każdej strony internetowej wprowadzamy zabezpieczenia. Jest to bardzo ważne szczególnie dla systemów open source.

Opieka i wsparcie

Jeżeli masz pytanie dotyczące obsługi strony internetowej zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną poradę. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania pod numerem telefonu +48 577 99 34 34.

Reklama

Nawet najlepsza strona internetowa bez odpowiedniej promocji może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Chętnie powiemy Ci jak dotrzeć do Twojej grupy docelowej.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

7 kluczowych aspektów strony internetowej (dla dociekliwych)

Osoby, które planują stworzenie strony internetowej, nie zawsze posiadają wiedzę techniczną. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tworzeniu stron internetowych, przygotowaliśmy listę 7 rzeczy, które należy wziąć pod uwagę w trakcie projektowania strony internetowej, aby stworzyć skuteczne narzędzie marketingowe, przynoszące realne zyski.

1. Pierwsze wrażenie po załadowaniu strony internetowej

Jeśli tu dotarłeś, należysz do 15% użytkowników naszej strony internetowej. Cieszymy się, że chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu stron internetowych. Pierwsze wrażenie, jakie wywieramy na potencjalnym kliencie, jest niezmiernie ważne i może zdecydować o ilości konwersji (czym są konwersje, wyjaśniliśmy w drugim punkcie). Masz jedynie 5 sekund, aby zwrócić uwagę użytkownika na Twoją firmę. Po tym czasie decyduje on czy warto zainteresować się Twoją ofertą. Dlatego też kluczowe jest dopracowanie designu naszej strony internetowej, ponieważ to właśnie wygląd strony internetowej będzie oceniany w pierwszej kolejności.

2. Interakcje z klientami (konwersje)

Konwersja to inaczej każde możliwe działanie użytkowników Twojej strony WWW. Wyjaśnijmy to na przykładzie. Potencjalny klient wchodzi na stronę, dzwoni na podany numer telefonu, używa czatu na żywo, wysyła maila z zapytaniem o ofertę czy prośbą o wycenę. To wszystko to właśnie konwersje - kroki, które zbliżają klienta do Twojej oferty i zwiększają prawdopodobieństwo, że z niej skorzysta. Osoba, która tworzy strony internetowe, ma za zadanie przygotować taki projekt, który potęguje ilość konwersji. Zobacz przykład poniżej:

Masz pytania dotyczące strony internetowej? Zostaw numer, oddzwonimy.

3. Responsywność

Statystyki pokazują, że ponad połowa czasu spędzonego w internecie, to czas spędzony na urządzeniach mobilnych. Jeżeli nie zadbasz o poprawne wyświetlanie Twojej strony na urządzeniach mobilnych, stracisz potencjalnych konsumentów, którzy pewnie wybiorą inną ofertę. Pamiętaj, że strona internetowa musi być poddana wielu testom na najnowszych urządzeniach mobilnych i nie tylko. Wyświetlanie strony internetowej zależy między innymi od rozmiaru urządzenia, rodzaju przeglądarki (np. Safari, Chrome, Opera, Edge) i systemu operacyjnego (iOS, Android, Windows).

4. Optymalizacja SEO (Search Engine Optimization)

Pojawienie się na pierwszej stronie w Google nie jest możliwe bez odpowiedniej optymalizacji strony internetowej. Jak to działa? Roboty indeksujące zbierają treści ze stron internetowych i zapisują je w bazie danych. Następnie zebrane informacje są analizowane zgodnie z algorytmem stworzonym przez specjalistów z Googla. Na chwilę obecną największy wpływ na pozycje ma między innymi ilość unikalnych treści oraz częstotliwość ich aktualizacji na stronie internetowej (im częściej tym lepiej). Bardzo ważnym elementem SEO jest umieszczenie wybranych słów kluczowych w odpowiednich nagłówkach na stronie internetowej - h1, h2, h3, h4, h5, h6. Przykładowo frazą, która nas interesuje, są strony internetowe dlatego w nagłówku h2 umieszczamy tekst:

"strony internetowe Kielce"

Pamiętaj, że pozycjonowanie lokalne (np.: strony internetowe Kielce) jest nieco prostsze, ze względu na mniejszą konkurencję. O wiele więcej pracy i zaangażowania wymaga pozycjonowanie wyników popularnych usług w skali całej Polski - jest to możliwe, ale warto pamiętać, że jest to czasochłonny proces. Aby wspomóc pozycjonowanie, warto pamiętać o linkowaniu zewnętrznym (na innych stronach internetowych o podobnej tematyce) lub wewnętrznym (umieszczaniu linków do innych podstron w naszej witrynie), na przykład:

5. Źródła ruchu na stronie internetowej

Źródła ruchu na stronie internetowej mogą pochodzić z: naturalnych wyników w wyszukiwarce internetowej (optymalizacja SEO i pozycjonowanie), płatnych linków w wyszukiwarce (kampania Google Ads), reklamy banerowe na innych witrynach (Google Ads), reklamy w YouTube. Wejścia na stronę mogą również mieć źródło w poleceniach innych osób (poczta pantoflowa, social media Twoich klientów, wizytówki Twojej firmy) lub z mediów społecznościowych Twojej firmy. Możliwości jest wiele, warto jednak pomyśleć, które z nich najlepiej pasują do profilu Twojej działalności.

6. Analiza zachowań odwiedzających

Większość osób odwiedzających stronę internetową nie wczytują się w znajdujące się tam treści. Potwierdzenie tej tezy możemy znaleźć w Google Analytics lub innych urządzeniach, które dają nam możliwość analizy zachowań użytkownika na stronie internetowej. Znajdziemy tam informacje takie jak źródło wizyty, długość jej trwania z wyróżnieniem na poszczególne zakładki, liczbę i rodzaj wykonanych działań (konwersji) czy lokalizację użytkownika. Wszystkie te informacje pozwalają nam udoskonalać naszą stronę internetową. Jeżeli interesuje Cię więcej niż tylko statystyki, możemy przygotować skrypt, który zachowuje nagrania wideo okna przeglądarki użytkowników na stronie internetowej.

7. Utrzymanie i bezpieczeństwo strony internetowej

Rola serwera, na którym znajduje się strona internetowa, jest często lekceważona przez programistów. Zależnie od rodzaju danego projektu określa się zabezpieczenia oraz wydajność komponentów. Rozwinięcie tego tematu wymaga jednak zaawansowanej wiedzy na temat SySOps i DevOps, której nie musisz mieć. Istotne, abyś zwrócił uwagę na pewne uniwersalne sprawy dotyczące hostingu, na przykład ilość miejsca na dysku, jak często tworzone są niezależne kopie zapasowe plików i bazy danych (najlepiej codziennie) oraz ile wynosi opłata za przywrócenie kopii zapasowej plików i baz danych (optymalnie powinna wynosić 0 zł). Jeżeli nie wiesz jaki hosting wybrać dla Twojego projektu, skontaktuj się z nami. Podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania, które zostały sprawdzone przez naszych klientów.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.

Częste pytania

Jaki jest koszt i czas realizacji strony internetowej?

Różnorodność projektów stron internetowych jest ogromna. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny strony internetowej - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

W jaki sposób zawieramy umowę o wykonanie strony internetowej?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Czy przeprowadzacie szkolenie z obsługi strony internetowej?

Oczywiście! Pokażemy Ci, w jaki sposób zarządzać podstronami, zmieniać dane kontaktowe, dodawać nowe zdjęcia itp. Pamiętaj, że nasze wsparcie techniczne obowiązuje również po zakończeniu prac nad Twoją stroną internetową.

Czy muszę pojawić się w Waszym biurze?

Specyfika naszej branży pozwala nam na realizowanie projektów w 100% mobilnie. Mimo wszystko bardzo lubimy gościć klientów w naszym biurze. Dlatego, jeśli masz ochotę, to zapraszamy Cię na kubek świeżo mielonej kawy i ciastko.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.