Facebook Pixel
Rynek w Kielcach nocą.

Strony internetowe Kielce

Ponad 50% Kieleckich firm trafia do nas z polecenia.
Para ludzi wykonująca zlecenie dla klienta ze strony internetowej

Strony internetowe dla małych i średnich firm z Kielc

Profesjonalny wygląd, wysoka skuteczność oraz stosunkowo niska cena, która nie obciąży budżetu małej firmy.

Wyceń stronę

Strony internetowe dla dużych firm i korporacji z Kielc

Projekt tworzony od podstaw dla wybranej marki odzwierciedli jej charakter i zautomatyzuje pracę.

Wyceń stronę
Zespół planujący reklamę strony internetowej
Człowiek odbierający telefon od klienta ze strony internetowej

Reklama stron internetowych w Kielcach

Strona internetowa bez odpowiedniej reklamy jest dużo mniej skuteczna. Pomożemy Ci pozyskać klientów.

Zobacz więcej

Standard wszystkich stron internetowych w Kielcach

Design

Niezależnie od branży i stylu strony internetowej dobry projekt musi łączyć w sobie estetykę i intuicyjną strukturę. W Sopchy korzystamy z najnowszych trendów UX oraz UI.

Konwersje

Każda interakcja z klientem (konwersja) jest potencjalnym zyskiem Twojej firmy. Dlatego wyjątkowo skupiamy się na maksymalizacji liczby konwersji przez stronę internetową.

Responsywność

Używamy rozwiązań komfortowych dla użytkowników urządzeń mobilnych. Dodatkowo przed ukończeniem prac wykonujemy szereg zaawansowanych testów.

Reklama

Nawet najlepsza strona internetowa bez odpowiedniej promocji może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Chętnie powiemy Ci jak dotrzeć do Twojej grupy docelowej.

Bezpieczeństwo

Do każdej strony internetowej wprowadzamy dodatkowe zabezpieczenia, które zapewniają jej stabilne działanie. Jest to szczególnie ważne przy systemach Open Source.

Opieka

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie obsługi firmowej witryny zawsze możesz poprosić nas o bezpłatną pomoc. Jesteśmy dostępni pod numerem +48 577 99 34 34.

image

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi. Ich zdanie jest dla nas ważne.

Profesjonalne strony internetowe w Kielcach

Dobra strona internetowa to coś więcej niż tylko piękny design. Konkurencja jest ogromna, dlatego jedynie kompleksowe działanie w dziedzinie marketingu internetowego przynosi widoczne rezultaty. Stworzyliśmy osobną ofertę dla firm z Kielc.

Pic
 • Marketing

  Mamy tak zwany "know-how", czyli "wiemy jak" - wykorzystać potencjał internetu. Reklamujemy firmy lokalnie (np.: w obrębie Kielc) oraz globalnie (np.: w kilku krajach). W oparciu o wieloletnie doświadczenie na rynku polskim, niemieckim i norweskim opracujemy indywidualną strategię dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z niezobowiązującej konsultacji.

 • Technologia

  Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych takich jak HTML5, CC3, JavaScript w standardzie EcmaScript, PHP7, Angular, Vue.js, React.js, Laravel. Tworzymy zarówno proste strony internetowe jak i zaawansowane aplikacje webowe np.: systemy ERP, systemy CRM, dedykowane systemy CMS. Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz, a my przedstawimy Ci swoją ofertę.

 • Wsparcie

  Nasze wsparcie techniczne w zakresie obsługi strony i doradztwo marketingowe obowiązuje również po zakończeniu realizacji strony internetowej. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać interesujące Cię informacje. Oczywiście jest to całkowicie bezpłatne.

7 ważnych aspektów strony internetowej #Kielce

Zdajemy sobie sprawę, że większość przedsiębiorców nie zna się na programowaniu oraz marketingu internetowym (i nie jest to nic złego!). Specjalnie dla nich przygotowaliśmy opis 7 kluczowych aspektów na które trzeba zwrócić uwagę podczas tworzenia dobrej strony internetowej. Pamiętaj, że źle przygotowana strona internetowa nie zapewni Ci zysków, a wręcz przeciwnie - będzie jedynie niepotrzebnym kosztem.

1. Wrażenie po załadowaniu strony internetowej Kielce

Myślisz, że ktoś dokładnie zapozna się z Twoją ofertą? Niestety w większości przypadków jesteś w błędzie. Na zrobienie dobrego wrażenia masz średnio 9 sekund. Po tym czasie potencjalny klient zdecyduje czy Twoja firma jest godna uwagi. Jeśli od samego początku zrobisz dobre wrażenie szanse na konwersję znaczenie wzrosną. O tym czym są konwersje napisaliśmy w punkcie 2.

2. Interakcje z klientami (konwersje)

Zacznijmy od tego czym jest konwersja. Jest to z góry oczekiwane działanie wykonane przez potencjalnego klienta. Najlepiej zrozumiesz to na przykładzie. Potencjalny klient wchodzi na stronę www i wypełnia formularz, wysyła prośbę o wycenę, dzwoni do firmy lub korzysta z czatu na żywo. Każde z wymienionych działań to właśnie konwersja. Zadaniem twórcy strony internetowej jest przygotowanie projektu, który maksymalizuje ilość konwersji. Poniżej przedstawiamy przykład takiego działania:

Formularz zgłoszeniowy - zachęcamy do przetestowania Uśmiechnięta mina

3. Responsywność strony internetowej Kielce (RWD)

W 2018 roku średnio 71% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Jeśli strona internetowa nie wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych jej właściciel traci wielu potencjalnych klientów, którzy prawdopodobnie skorzystają z konkurencyjnej oferty. Pamiętaj, że strona internetowa powinna zostać przetestowana przez jej twórcę na wszystkich najnowszych urządzeniach mobilnych (i nie tylko). Wpływ na jej wyświetlanie ma między innymi rozmiar urządzenia, przeglądarka (np.: Safari, Chrome, Opera, IE) oraz system operacyjny (iOS, Android, Windows).

Urządzenia mobilne
71%
Komputery
29%

4. Optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek (Search Engine Optimization)

Pojawienie się na pierwszej stronie w Google nie jest możliwe bez odpowiedniej optymalizacji strony internetowej. Jak to działa? Roboty indeksujące zbierają treści ze stron internetowych i zapisują je w bazie danych. Następnie zebrane informacje są analizowane zgodnie z algorytmem stworzonym przez specjalistów z Googla. Na chwilę obecną największy wpływ na pozycje ma między innymi ilość unikalnych treści oraz częstotliwość ich aktualizacji na stronie internetowej (im częściej tym lepiej). Bardzo ważnym elementem SEO jest umieszczenie wybranych słów kluczowych w odpowiednich nagłówkach na stronie internetowej - h1, h2, h3, h4, h5, h6. Przykładowo frazą, która nas interesuje są strony internetowe dlatego w nagłówku h2 umieszczamy tekst:

"strony internetowe Kielce"

Pamiętaj, że pozycjonowanie lokalne strony internetowej (np.: strony internetowe Kielce) jest dużo prostsze ze względu na mniejszą konkurencję. W przypadku popularnych usług pojawienie się w TOP 10 w skali całej Polski może być bardzo trudne i czasochłonne. Drugim istotnym elementem na który warto zwrócić uwagę są linki do witryny. Mogą pochodzić z innych stron internetowych lub z Twojej witryny internetowej. Przykładem jest poniższe przekierowanie do oferty tworzenia sklepów internetowych (najlepiej jeśli linkowane strony są powiązane tematycznie):

"sklepy internetowe Kielce"

5. Pozyskiwanie ruchu na stronie internetowej Kielce

Ruch na stronie może pochodzić z wielu źródeł. W zależności od specyfiki branży możesz wykorzystać jedynie wybrane. Do Twojej dyspozycji są między innymi: naturalne wyniki w wyszukiwarce (SEO i pozycjonowanie), płatne linki w wyszukiwarce (Google Ads - dawniej AdWords), reklamy banerowe na innych stronach internetowych (Google Ads), reklamy w serwisie YouTube (Google Ads), wejścia na stronę z polecenia (poczta pantoflowa, facebook Twoich klientów, wizytówki firmowe), wejścia na stronę z mediów społecznościowych (profile Twojej firmy).

6. Analiza zachowań odwiedzających stronę internetową Kielce

Jeśli czytasz ten tekst to znaczy, że jesteś wyjątkowym użytkownikiem. Większość odwiedzających strony internetowe zapoznaje się pobieżnie z ich treścią. Takie informacje możemy znaleźć na przykład w Google Analytics. Na ich podstawie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić m.in. źródła wizyt, czas trwania wizyt na poszczególnych zakładkach strony internetowej, ilość konwersji, geolokalizację ​odwiedzających. Analiza zachowań użytkowników to podstawa w udoskonalaniu strony internetowej. Uważasz, że liczby to za mało? Dla wyjątkowo wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować skrypt, który zachowuje nagrania wideo okna przeglądarki użytkowników na stronie internetowej.

7. Utrzymanie i bezpieczeństwo strony internetowej

Wielu programistów nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważną rolę pełni serwer na którym umieszczona jest strona internetowa lub aplikacja webowa. W zależności od rodzaju projektu zwracamy uwagę na zabezpieczenia oraz wydajność komponentów. Jednak, aby dobrze zrozumieć ten aspekt potrzebna jest specjalistyczna wiedza z zakresu SysOps i DevOps, której nie musisz posiadać. Uniwersalnymi aspektami na które warto zwrócić uwagę są ilość miejsca na dysku, częstotliwość tworzenia niezależnej kopi zapasowych plików i bazy danych (najlepiej jeśli taka kopia tworzona jest codziennie), koszt przywrócenia kopi zapasowej plików i bazy danych (najlepiej jeśli wynosi on 0zł).

Potrzebujesz strony internetowej? Daj nam znać.

+48 577 99 34 34

info@sopchy.com

Zagnańska 71A, 25-558 Kielce

Częste pytania

 • Jakie są etapy realizacji strony internetowej?

  1. Omówienie potrzeb
  2. Zawarcie umowy
  3. Realizacja strony
  4. Wsparcie techniczne

 • Czy zajmujecie się grafiką / copywritingiem?

  W obu przypadkach odpowiedź brzmi "tak"! Nasz grafik zaprojektuje dla Ciebie logotyp, ulotki, papier firmowy lub reklamę na samochód. Dodatkowo copywriter napisze za Ciebie indywidualne teksty ofertowe na stronę internetową.

 • W jaki sposób zawieramy umowę?

  Na wskazany adres e-mail przesyłamy krótką i czytelną umowę, którą przygotowujemy w oparciu o wspólne ustalenia. Jeśli wszystko jest dla Ciebie jasne wystarczy, że odeślesz nam skan lub wyraźne zdjęcie podpisanego dokumentu.

 • Czy przeprowadzacie szkolenie z obsługi strony internetowej?

  Oczywiście! Pokażemy Ci w jaki sposób zarządzać podstronami, zmieniać dane kontaktowe, dodawać nowe zdjęcia itp. Pamiętaj, że nasze wsparcie techniczne obowiązuje również po zakończeniu prac nad Twoją stroną internetową.

 • Czy muszę pojawić się w Waszym biurze?

  Specyfika naszej branży pozwala nam na realizowanie projektów w 100% mobilnie. Mimo wszystko bardzo lubimy gościć klientów w naszym biurze. Dlatego jeśli masz ochotę to zapraszamy Cię na kubek świeżej kawy i ciastko.

 • Jaki jest koszt przedłużenia domeny i serwera?

  Cennik netto przedłużenia domeny na rok wygląda następująco: .pl (40.20 zł), .com (39 zł), .de (27 zł), .no (58 zł). Koszt netto utrzymania miejsca na serwerze zazwyczaj mieści się w przedziale 79 zł - 100 zł rocznie i zależy od wielkości strony.

 • Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

  Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.

Porozmawiajmy o Twojej stronie internetowej

Wypełniając formularz zgadzasz się na jednorazowy kontakt telefoniczny.
Background

Cieszymy się, że gościsz u nas ponad minutę.
Prosimy o jedno zdanie opinii na temat naszej oferty.