Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteRynek w mieście Kielce

Strony internetowe Kielce

Ponad 65% klientów z Kielc trafia do nas z polecenia.

Strony internetowe dla małych firm z Kielc

Profesjonalny design oraz wysoka skuteczność w stosunkowo niskiej cenie, która nie naruszy budżetu małej firmy.

Wyceń projekt
Para ludzi wykonująca zlecenie dla klienta ze strony internetowej
Zespół planujący projekt strony internetowej

Strony internetowe dla dużych firm z Kielc

Projekt zaprjektowany od podstaw pod kątem wybranej marki odzwierciedli charakter firmy i zautomatyzuje pracę.

Wyceń projekt

Reklama Twoich usług

Strona internetowa bez odpowiedniej reklamy może nie przynieść Ci żadnych zysków. Sprawdź jak pozyskiwać nowych klientów.

Poznaj możliwości
Mężczyzna odbierający telefon od klienta ze strony internetowej

Standard naszych stron internetowych w Kielcach

Estetyka

Niezależnie od branży i stylu strony internetowej dobry projekt musi łączyć w sobie estetykę i intuicyjną strukturę. W Sopchy korzystamy z najnowszych trendów UX oraz UI.

Konwersje

Każda interakcja z klientem (konwersja) jest potencjalnym zyskiem Twojej firmy. Dlatego wyjątkowo skupiamy się na maksymalizacji liczby konwersji.

Responsywność

Używamy rozwiązań komfortowych dla użytkowników urządzeń mobilnych. Dodatkowo przed ukończeniem prac wykonujemy szereg zaawansowanych testów.

Bezpieczeństwo

Do każdej strony internetowej wprowadzamy dodatkowe zabezpieczenia, które zapewniają jej stabilne działanie. Jest to szczególnie ważne przy systemach Open Source.

Opieka i wsparcie

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie obsługi firmowej witryny zawsze możesz poprosić nas o bezpłatną pomoc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem +48 577 99 34 34.

Reklama

Nawet najlepsza strona internetowa bez odpowiedniej promocji może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Chętnie powiemy Ci jak dotrzeć do Twojej grupy docelowej.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

7 kluczowych aspektów strony internetowej (dla dociekliwych)

Nie każdy przedsiębiorca ma czas, żeby zapoznać się z tajnikami programowania (i to rozumiemy!). Dlatego stworzyliśmy listę 7 rzeczy o stronie internetowej, które warto rozważyć podczas jej projektowania. Pamiętaj, że źle przygotowana strona internetowa nie będzie przynosić żadnych zysków dla Twojej firmy, a co więcej może wytwarzać zbędne koszty.

1. Pierwsze wrażenie po załadowaniu strony internetowej

Jeśli tu dotarłeś należysz do 15% użytkowników naszej strony internetowej. Pierwsze wrażenie jakie wywieramy na potencjalnym kliencie jest niezmiernie ważne i może zdecydować o ilości konwersji (czym są konwersje wyjaśniliśmy w drugim punkcie). Masz jedynie 5 sekund aby zwrócić uwagę użytkownika na Twoją firmę. Po tym czasie decyduje on czy warto zainteresować się Twoją ofertą.

2. Interakcje z klientami (konwersje)

Konwersja to inaczej każde oczekiwane działanie użytkowników Twojej strony internetowej. Wyjaśnijmy to na przykładzie. Potencjalny klient wchodzi na stronę, dzwoni na podany numer telefonu, używa czatu na żywo, wysyła maila z zapytaniem o ofertę czy prośbą o wycenę. To wszystko to właśnie konwersje. Osoba, która tworzy strony internetowe ma za zadanie przygotować taki projekt, który potęguje ilość konwersji. Zobacz przykład poniżej:

Masz pytania dotyczące strony internetowej? Zostaw numer, oddzwonimy.

3. Responsywność

W roku 2019 aż 78% ruchu w internecie pochodziło z urządzeń mobilnych. Jeżeli nie zadbasz o poprawne wyświetlanie Twojej strony na urządzeniach mobilnych stracisz potencjalnych konsumentów, którzy pewnie wybiorą inną ofertę.Pamiętaj, że strona internetowa musi być poddana wielu testom na najnowszych urządzeniach mobilnych i nie tylko. Wyświetlanie strony internetowej zależy między innymi od rozmiaru urządzenia, rodzaju przeglądarki (np. Safari, Chrome, Opera, IE) i systemu operacyjnego (iOS, Android, Windows).

4. Optymalizacja SEO (Search Engine Optimization)

Pojawienie się na pierwszej stronie w Google nie jest możliwe bez odpowiedniej optymalizacji strony internetowej. Jak to działa? Roboty indeksujące zbierają treści ze stron internetowych i zapisują je w bazie danych. Następnie zebrane informacje są analizowane zgodnie z algorytmem stworzonym przez specjalistów z Googla. Na chwilę obecną największy wpływ na pozycje ma między innymi ilość unikalnych treści oraz częstotliwość ich aktualizacji na stronie internetowej (im częściej tym lepiej). Bardzo ważnym elementem SEO jest umieszczenie wybranych słów kluczowych w odpowiednich nagłówkach na stronie internetowej - h1, h2, h3, h4, h5, h6. Przykładowo frazą, która nas interesuje są strony internetowe dlatego w nagłówku h2 umieszczamy tekst:

"strony internetowe Kielce"

Pamiętaj, że pozycjonowanie lokalne (np.: strony internetowe Kielce) jest dużo prostsze ze względu na mniejszą konkurencję. W przypadku popularnych usług pojawienie się w TOP 10 w skali całej Polski jest trudne i czasochłonne, ale nadal możliwe. Drugim istotnym elementem na który warto zwrócić uwagę są linki do witryny. Mogą pochodzić z innych stron internetowych lub z Twojej witryny internetowej. Przykładem jest poniższe przekierowanie do oferty tworzenia sklepów internetowych (najlepiej jeśli linkowane strony są powiązane tematycznie):

5. Źródła ruchu na stronie internetowej

Ruch na stronie może pochodzić z wielu źródeł. W zależności od specyfiki branży możesz wykorzystać jedynie wybrane. Do Twojej dyspozycji są między innymi: naturalne wyniki w wyszukiwarce (SEO i pozycjonowanie), płatne linki w wyszukiwarce (Google Ads - dawniej AdWords), reklamy banerowe na innych stronach internetowych (Google Ads), reklamy w serwisie YouTube (Google Ads), wejścia na stronę z polecenia (poczta pantoflowa, facebook Twoich klientów, wizytówki firmowe), wejścia na stronę z mediów społecznościowych (profile Twojej firmy).

6. Analiza zachowań odwiedzających

Większość użytkowników odwiedzających strony internetowe zapoznaje się pobieżnie z ich treścią. Potwierdzenie tej tezy możemy znaleźć na przykład w Google Analytics oraz wielu innych narzędziach "śledzących". Na ich podstawie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić m.in. źródła wizyt, czas trwania wizyt na poszczególnych zakładkach strony internetowej, ilość konwersji, geolokalizację ​odwiedzających. Analiza zachowań użytkowników to podstawa w udoskonalaniu strony internetowej. Uważasz, że liczby to za mało? Dla wyjątkowo wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować skrypt, który zachowuje nagrania wideo okna przeglądarki użytkowników na stronie internetowej.

7. Utrzymanie i bezpieczeństwo strony internetowej

Wielu programistów nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważną rolę pełni serwer na którym umieszczona jest strona internetowa lub aplikacja webowa. W zależności od rodzaju projektu zwracamy uwagę na zabezpieczenia oraz wydajność komponentów. Jednak, aby dobrze zrozumieć ten aspekt potrzebna jest specjalistyczna wiedza z zakresu SysOps i DevOps, której nie musisz posiadać. Uniwersalnymi aspektami na które warto zwrócić uwagę są ilość miejsca na dysku, częstotliwość tworzenia niezależnej kopi zapasowych plików i bazy danych (najlepiej jeśli taka kopia tworzona jest codziennie), koszt przywrócenia kopi zapasowej plików i bazy danych (najlepiej jeśli wynosi on 0zł).

Częste pytania

Jaki jest koszt i czas realizacji strony internetowej?

Różnorodność projektów stron internetowych jest ogromna. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny strony internetowej - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

W jaki sposób zawieramy umowę o wykonanie strony internetowej?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Czy przeprowadzacie szkolenie z obsługi strony internetowej?

Oczywiście! Pokażemy Ci w jaki sposób zarządzać podstronami, zmieniać dane kontaktowe, dodawać nowe zdjęcia itp. Pamiętaj, że nasze wsparcie techniczne obowiązuje również po zakończeniu prac nad Twoją stroną internetową.

Czy muszę pojawić się w Waszym biurze?

Specyfika naszej branży pozwala nam na realizowanie projektów w 100% mobilnie. Mimo wszystko bardzo lubimy gościć klientów w naszym biurze. Dlatego jeśli masz ochotę to zapraszamy Cię na kubek świeżo mielonej kawy i ciastko.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.