Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteMężczyzna projektujący strony internetowe.

Strony internetowe Gdańsk

Ponad 65% osób trafia do nas z polecenia zadowolonych klientów.

Strony internetowe dla małych firm z Gdańska

Personalizacja na profesjonalnym poziomie, wysoka skuteczność i relatywnie niski koszt dostępny również dla budżetu niewielkiej firmy.

Wyceń projekt
Para ludzi wykonująca zlecenie dla klienta ze strony internetowej
Zespół planujący projekt strony internetowej

Strony internetowe dla dużych firm z Gdańska

Design zaprojektowany specjalnie dla Twojej marki odda jej charakter i unowocześni pracę Twojej firmy.

Wyceń projekt

Reklama Twoich usług

Sprawdź najlepsze opcje reklamy dla Twojej strony internetowej, które sprawią, że strona będzie generować odpowiednie zyski.

Poznaj możliwości
Mężczyzna odbierający telefon od klienta ze strony internetowej

Standard naszych stron internetowych w Gdańsku

Estetyka

W Sopchy stawiamy na najnowsze trendy UX i UI przez co każdy nasz projekt to kombinacja poczucia estetyki i intuicyjnej struktury.

Konwersje

Każde działanie klienta na Twojej stronie internetowej to potencjalny zysk dla Twojego biznesu. Dlatego też zwracamy szczególną uwagę na zwiększenie liczby wszelkich konwersji.

Responsywność

Wykonujemy szereg zaawansowanych testów na stronie internetowej, po to, aby zagwarantować Ci kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi.

Bezpieczeństwo

Dodatkowe zabezpieczenia wprowadzone przez naszych specjalistów zapewniają stabilne działanie strony internetowej. Jest to niezmiernie istotne przy systemach Open Source.

Opieka i wsparcie

Jeżeli chcesz porozmawiać o zaprojektowaniu i prowadzeniu strony internetowej dla Twojej firmy, zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania pod numerem +48 577 99 34 34.

Reklama

Zapewnij odpowiednią reklamę dla Twojej strony internetowej i dotrzyj do jak największej liczby odbiorców z Twojej grupy docelowej.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o stronie internetowej (dla wnikliwych)

Doskonale wiemy i rozumiemy, że nie każdy ma czas zapoznać się ze szczegółami programowania (szczególnie jeśli prowadzi własną firmę). Dla tych którzy przed zaprojektowaniem strony internetowej chcą pobieżnie zapoznać się z jej najważniejszymi aspektami, przygotowaliśmy spis 7 najważniejszych rzeczy, z którymi warto się zapoznać.

1. Pierwsze wrażenie po załadowaniu strony internetowej

Miło nam powitać Cię w gronie 15% odwiedzających naszą stronę, które czytają ten tekst. Każdy odbiorca wyrabia sobie opinię na temat Twojej strony internetowej w ciągu 5 sekund. Jeżeli nie uda Ci się zrobić dobrego wrażenia, wówczas użytkownik uzna przeglądanie Twojej strony za stratę czasu i spadają Twoje szanse na konwersje (sprawdź, czym są konwersje w podpunkcie drugim).

2. Konwersje (interakcja z klientem)

Chcesz wiedzieć co to takiego konwersja? Jest to każde działanie użytkownika wykonane na Twojej stronie internetowej. Ilustrując, klient odwiedza Twoją stronę internetową, zapisuje się do newslettera, pisze na live czacie z pracownikami, dzwoni do biura lub wysyła maila z prośbą o wycenę Twoich usług. Wszystkie wymienione czynności to właśnie konwersje. Zadaniem programisty, który tworzy stronę internetową, jest przygotowanie projektu, który pomnaża ilość konwersji. Na przykład:

Masz pytania dotyczące strony internetowej? Zostaw numer, oddzwonimy.

3. Responsywność

Naszym standardem jest tworzenie stron internetowych kompatybilnych z urządzeniami mobilnymi. Biorąc pod uwagę, że prawie 80% ruchu w internecie generują użytkownicy tabletów i smartfonów, Twoja strona internetowa musi poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych. W przeciwnym razie narazisz swoją firmę na utratę klientów, którzy zniechęceni stroną poszukają ofert u konkurencji. Osoba, która zajmuje się tworzeniem Twojej strony, powinna przetestować ją na wszystkich najnowszych urządzeniach mobilnych, a także na różnych przeglądarkach internetowych (np. Safari, Chrome, Opera, IE) i systemach operacyjnych iOS).

4. Optymalizacja SEO (Search Engine Optimization)

Wyświetlenie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google wymaga odpowiednich działań optymalizujących stronę internetową pod kątem SEO. To właśnie od tych działań zależy pozycjonowanie naturalne Twojej strony. Jeżeli umieścisz na niej oryginalne treści i będziesz je często aktualizować, roboty indeksujące Google uznają Twoją stronę za wartościową. Równie ważne jest umieszczanie fraz kluczowych w nagłówkach na stronie internetowej (h1,h2,h3,h4,h5,h6). Powiedzmy, że masz w ofercie tworzenie stron internetowych, wówczas w h2 lokujesz frazę:

"strony internetowe Gdańsk"

Nie jest łatwo pojawić się w czołówce wyników w skali krajowej. Chociaż jest to możliwe, wymaga dużego nakładu czasu i pracy. Znacznie prostsze i korzystniejsze dla Twojego biznesu może okazać się pozycjonowanie lokalne (np.: strony internetowe Gdańsk)

. Pozycjonowanie lokalne (np. strony internetowe Gdańsk), gdzie konkurencja jest mniejsza. W pozycjonowaniu naturalnym pomagają również linki kierujące do naszej witryny - mogą znajdować się na innych stronach WWW (najlepiej o podobnej tematyce) lub wewnątrz naszej strony internetowej. Spójrz na poniższy przykład oferty dotyczącej zaprojektowania sklepu internetowego:

5. Źródła ruchu na stronie internetowej

Jest wiele droższych, tańszych, a nawet darmowych opcji reklamy dla Twojej strony internetowej. Patrząc na profil swojej branży, zastanów się, jakie będą dla Ciebie rzeczywiście korzystne i zamiast stanowić duże obciążenie finansowe, przyniosą realne korzyści. Między innymi możesz zastosować wyżej wymienioną optymalizację strony internetowej względem SEO i wzmocnić swoje pozycjonowanie naturalne. Możesz również wykupić sponsorowane linki w wyszukiwarce, reklamy banerowe na innych witrynach, reklamy na YouTube czy w mediach społecznościowych. Kolejny sposób reklamy to prowadzenie profilu na Facebooku czy Instagramie i innych social mediach. Istotna jest również poczta pantoflowa, czyli polecenia zadowolonych klientów.

6. Analiza zachowań odwiedzających

Większość użytkowników stron nie zagłębia się w treści znajdujące się na stronach internetowych. Potwierdza to Google Analytics oraz inne urządzenia, które “śledzą” zachowanie użytkowników. Urządzenia te podają informację o źródłach wizyty, czasie, jaki odwiedzający spędził w poszczególnych zakładkach, jakie konwersje wykonał czy jaka była jego lokalizacja. Dane te są ważne dla dalszego rozwoju naszej strony. Jeżeli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, przygotujemy dla Ciebie skrypt, który zachowuje nagrania wideo okna przeglądarki użytkowników na stronie internetowej.

7. Utrzymanie i bezpieczeństwo strony internetowej

Błędem jest lekceważenie serwera, na którym znajduje się strona internetowa. Aby nie zagłębiać się w tajniki SySOps i DevOps.Pamiętaj, że najważniejsza jest systematyczność tworzenia kopii zapasowych plików i baz danych (minimum raz dziennie) oraz cena ich przywrócenia (powinno być to darmowe). Fundamentalne znaczenie ma również ilość pamięci RAM oraz pojemność dysku.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.

Częste pytania

Jaki jest koszt i czas realizacji strony internetowej?

Różnorodność projektów stron internetowych jest ogromna. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny strony internetowej - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

W jaki sposób zawieramy umowę o wykonanie strony internetowej?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Czy przeprowadzacie szkolenie z obsługi strony internetowej?

Oczywiście! Pokażemy Ci, w jaki sposób zarządzać podstronami, zmieniać dane kontaktowe, dodawać nowe zdjęcia itp. Pamiętaj, że nasze wsparcie techniczne obowiązuje również po zakończeniu prac nad Twoją stroną internetową.

Czy muszę pojawić się w Waszym biurze?

Specyfika naszej branży pozwala nam na realizowanie projektów w 100% mobilnie. Mimo wszystko bardzo lubimy gościć klientów w naszym biurze. Dlatego, jeśli masz ochotę, to zapraszamy Cię na kubek świeżo mielonej kawy i ciastko.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.