Facebook Pixel
about-logo

Tworzymy funkcjonalne i bezpieczne aplikacje webowe (alikacje internetowe).

Planowanie i projektowanie aplikacji webowych Wrocław

Wszystkie projekty trakujemy priorytetowo, niezależnie od poziomu rozbudowy. Dbamy o odpowiednie zaplanowanie architektury i wydajności aplikacji.

 

Tworzymy interaktywne makiety oraz projekty graficzne aplikacji webowych, bazując na najnowszych trendach UX i UI.

zespół Sopchy omawiający aplikację webową

Wrożenia aplikacji webowych Wrocław

Implementujemy logikę aplikacji webowej oraz jej projekt graficzny. Następnie dodajemy funkcjonalności i integracje z zewnętrznymi API.

 

Przeprowadzamy szereg zaawansowanych testów penetracyjnych przed wdrożeniem wersji produkcyjnej, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa dla aplikacji mobilnych i webowych.

programiści Sopchy w trakcie pracy
Rozwój i wsparcie aplikacji webowych Wrocław

Możemy zintegrować liczne moduły zewnętrzne i wewnętrzne z dedykowanymi rozwiązaniami, które dopasują aplikację do Twoich oczekiwań i umożliwią łatwą rozbudowę w przyszłości.

 

Pozostajemy w bieżącym kontakcie mailowym i telefonicznym. Dla projektów wymagająych dodatkowego wsparcia możemy zaoferować stałą lub tymczasową opiekę 24/7.

zespół Sopchy

Potencjał aplikacji webowych w biznesie Wrocław

DOSTĘPNOŚĆ APLIKACJI WEBOWYCH

Personalizowane aplikacje webowe oferują wiele funkcji, które wspierają najważniejsze procesy biznesowe w Twojej firmie. Aplikacja internetowa może zostać otwarta na dowolnym urządzeniu z dostępem do przeglądarki internetowej, np. smartfonie, laptopie, komputerze.

OPTYMALIZACJA INDYWIDUALNYCH PROCESÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE

Aplikacje webowe znacząco poprawiają efektywność pracy poprzez automatyzację cyklicznych i powtarzalnych zadań. Dodatkowo umożliwiają przeniesienie obsługi różnych platform do jednej aplikacji.

sopchy pattern
programiści Sopchy Wrocław

5 kluczowych kwestii związanych z projektowaniem aplikacji webowych #Software House Wrocław

Aplikacje webowe, podobnie jak aplikacje mobilne, to złożone projekty, zawierające często szereg funkcjonalności. Planując wdrożenie aplikacji, warto zwrócić uwagę na następujące aspekty:

1. Specyfikacja techniczna dla aplikacji webowej

Specyfikacja techniczna to podstawa odpowiedniego zaplanowania funkcjonalności aplikacji mobilnej i webowej. Pozwala nie tylko ustalić docelowy zakres działania aplikacji, z wyróżnieniem różnego rodzaju użytkowników, ale także określić dokładnie budżet i czas realizacji projektu. Specyfikacja techniczna precyzyjnie definiuje, co ma być zbudowane. Zawiera szczegółowe opisy funkcji, które aplikacja ma realizować, co pomaga uniknąć nieporozumień i niweluje ilość poprawek na etapie prac programistycznych.

2. Technologie wykorzystane do budowy aplikacji webowej

W oparciu o rodzaj aplikacji, jej przeznaczenie i budżet sugerujemy wybór technologii, które naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się w projekcie. Najważniejszymi czynnikami są między innymi: wydajność, funkcjonalność, elastyczność, skalowalność oraz możliwość rozwoju. Aby uniknąć problemów z aktualizacją i rozbudową w następnych latach w większości przypadków sugerujemy wykorzystanie popularnych lub nowych, ale szybko zyskujących popularność rozwiązań takich jak Vue.js, React.js, Laravel, Node,js.

3. Projekt interfejsu aplikacji webowej

Oprócz funkcjonalności aplikacji webowej, kluczowe znaczenie ma jej design. Szata graficzna powinna bazować na najnowszych trendach UX, zapewniając użytkownikom łatwość obsługi i intuicyjność. Ważnym elementem jest również responsywność, czyli dostosowanie aplikacji do różnych rozmiarów ekranów urządzeń.

4. Wydajność aplikacji webowych

Szybkość ładowania aplikacji zależy od różnych czynników, takich jak wydajność aplikacji i serwera. Aby uniknąć problemów z wydajnością oraz wysokimi kosztami utrzymania serwera, należy zaprojektować odpowiednią strukturę aplikacji i dokładnie przeanalizować koszty obsługi danych.

5. Metodyka pracy nad aplikacjami webowymi stosowana przez Software House Sopchy

Stosujemy metodykę Scrum/Agile, co pozwala na efektywne zarządzanie pracą nad aplikacjami mobilnymi i webowymi. Proces tworzenia aplikacji rozpoczyna się od ustalenia Najpierw definiujemy wszystkie funkcje aplikacji i ustalamy priorytety projektu. Proces realizacji jest podzielony na cykle trwające od 1 do 3 tygodni, w trakcie których wprowadzamy nowe funkcje i planujemy kolejne kroki w rozwoju aplikacji.