Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteZespół software house'u pracuje nad najnowszym projektem aplikacji.

Aplikacje webowe i mobilne Gdańsk

Każdego roku rozwijamy lub aktualizujemy blisko 100% wykonanych aplikacji dla firm w Gdańsku.

Aplikacje i systemy webowe w Gdańsku

Mogą posiadać niezmiernie szeroki zakres funkcji. Aby ich użyć wystarczy uruchomić aplikację webową w przeglądarce na laptopie, tablecie lub smartfonie.

Wyceń projekt
Mężczyzna korzystający z systemu ERP
Kobieta korzystająca z aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne w Gdańsku

Aplikacje mobilne zaprojektowane przez nas są kompatybilne z poszczególnymi systemami operacyjnymi (Android, iOS). Używanie aplikacji mobilnych możliwe jest tylko po wcześniejszej instalacji na urządzeniu mobilnym, tj. smartfonie czy tablecie.

Wyceń projekt

Standard naszych aplikacji - made in Gdańsk

Wydajność

Aby uchronić właścicieli aplikacji przed niepotrzebnymi kosztami dotyczącymi mocy obliczeniowej serwera (wymaganymi zasobami infrastruktury), wszystkie zadania wykonywane przez aplikacje są przez nas optymalizowane.

Elastyczność

Elastyczne rozwiązania które stosujemy umożliwiają nam korzystanie z wielu wewnętrznych i zewnętrznych modułów, które zostały opracowane przez techników posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w programowaniu.

Rozwój

Wybieramy technologię i projektujemy aplikacje mobilne oraz aplikacje webowe z myślą o ich rozwoju w przyszłości.

Bezpieczeństwo

Zespół naszego software house’u przykłada szczególną uwagę, aby nasze aplikacje mobilne i webowe spełniały wszystkie standardy bezpieczeństwa. Dlatego też poddajemy nasze aplikacje licznym zaawansowanym testo penetracyjnym zanim opublikujemy ich wersję produkcyjną.

Opieka

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o projektowaniu bądź obsłudze aplikacji zawsze możesz liczyć na bezpłatną poradę. Zadzwoń pod +48 577 99 34 34.

Reklama

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak skutecznie dotrzeć do docelowej grupy użytkowników Twojej aplikacji.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

3 rzeczy które warto wiedzieć o aplikacjach #Gdańsk

Aplikacje webowe (lub internetowe) i aplikacje mobilne to dość złożone pojęcia. Aby pomóc Ci je zrozumieć przedstawiamy listę trzech najważniejszych spraw, na które trzeba zwrócić uwagę jeżeli chcesz stworzyć aplikację mobilną lub webową.

1. Technologie stosowane do budowy aplikacji

Technologie dobierane są pod kątem rodzaju aplikacji, jej przeznaczenia oraz wysokości budżetu jakim dysponuje nasz klient. Dobieramy technologię analogicznie do potrzeb i wymagań naszych klientów, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wydajność, elastyczność, funkcjonalność, skalowalność oraz możliwość rozwoju i rozbudowy w późniejszych latach. Dlatego też stawiamy na dobrze znane rozwiązania,lub takie które szybko zyskują uznanie. Są to między innymi Vue.js, React.js, Laravel, Django, TensorFlow, Keras, PyTorch.

Vue.js logo
React.js logo
Laravel logo
Django logo

2. Wydajność aplikacji webowych oraz mobilnych

Czas w jakim ładuje się aplikacja jest głównie zdeterminowany przez czynniki takie jak wydajność aplikacji oraz mocy obliczeniowej serwera (czyli zasobów infrastruktury IT). Jeżeli aplikacja stanowi za duże obciążenie dla serwera ze względu na zbyt dużą ilość procesów, które nie są zoptymalizowane, nie wystarczy tylko zwiększyć zasoby aplikacji. Takie rozwiązanie może na dłuższą metę pogorszyć całą sytuację i być obciążające dla naszego biznesu gdyż koszty utrzymania aplikacji na serwerze przy dużym ruchu staną się kolosalne. Dlatego też fundamentalną sprawą jest dobry projekt architektury aplikacji oraz optymalizacja kodu obsługi danych.

3. Metodyka pracy nad aplikacjami preferowana w Software House Sopchy

Kiedy tworzymy aplikacje mobilne i webowe w naszym software house’ie zazwyczaj podążamy metodyką Scrum / Agile. Pozwala nam to tworzyć relatywnie szybkie i elastyczne rozwiązania. Prace nad projektem zaczynamy od omówienia wszystkich funkcji aplikacji oraz jej priorytetów z właścicielem. Kolejno dzielimy czynności na sprinty - każdy z nich trwa od 1 do 4 tygodni i dotyczy wdrożenia kolejnych działających funkcji do aplikacji. Kiedy zakończymy dany sprint przystępujemy do analizy wprowadzonych zmian i wyznaczamy kolejne kroki, które zostaną podjęte.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.

Częste pytania

Jaki jest koszt i czas realizacji aplikacji webowej / aplikacji mobilnej?

Różnorodność projektów aplikacji webowych i mobilnych jest niemal nieskończona. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny aplikacji - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

Jak zacząć współpracę?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.