Aplikacje i systemy webowe w Gdańsku
Mogą posiadać niezmiernie szeroki zakres funkcji. Aby ich użyć wystarczy uruchomić aplikację webową w przeglądarce na laptopie, tablecie lub smartfonie.
Wyceń projekt
Każdego roku rozwijamy lub aktualizujemy blisko 100% wykonanych aplikacji dla firm w Gdańsku.
Mogą posiadać niezmiernie szeroki zakres funkcji. Aby ich użyć wystarczy uruchomić aplikację webową w przeglądarce na laptopie, tablecie lub smartfonie.
Wyceń projektAplikacje mobilne zaprojektowane przez nas są kompatybilne z poszczególnymi systemami operacyjnymi (Android, iOS). Używanie aplikacji mobilnych możliwe jest tylko po wcześniejszej instalacji na urządzeniu mobilnym, tj. smartfonie czy tablecie.
Wyceń projektAby uchronić właścicieli aplikacji przed niepotrzebnymi kosztami dotyczącymi mocy obliczeniowej serwera (wymaganymi zasobami infrastruktury), wszystkie zadania wykonywane przez aplikacje są przez nas optymalizowane.
Elastyczne rozwiązania które stosujemy umożliwiają nam korzystanie z wielu wewnętrznych i zewnętrznych modułów, które zostały opracowane przez techników posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w programowaniu.
Wybieramy technologię i projektujemy aplikacje mobilne oraz aplikacje webowe z myślą o ich rozwoju w przyszłości.
Zespół naszego software house’u przykłada szczególną uwagę, aby nasze aplikacje mobilne i webowe spełniały wszystkie standardy bezpieczeństwa. Dlatego też poddajemy nasze aplikacje licznym zaawansowanym testo penetracyjnym zanim opublikujemy ich wersję produkcyjną.
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o projektowaniu bądź obsłudze aplikacji zawsze możesz liczyć na bezpłatną poradę. Zadzwoń pod +48 577 99 34 34.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak skutecznie dotrzeć do docelowej grupy użytkowników Twojej aplikacji.
Aplikacje webowe (lub internetowe) i aplikacje mobilne to dość złożone pojęcia. Aby pomóc Ci je zrozumieć przedstawiamy listę trzech najważniejszych spraw, na które trzeba zwrócić uwagę jeżeli chcesz stworzyć aplikację mobilną lub webową.
Technologie dobierane są pod kątem rodzaju aplikacji, jej przeznaczenia oraz wysokości budżetu jakim dysponuje nasz klient. Dobieramy technologię analogicznie do potrzeb i wymagań naszych klientów, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wydajność, elastyczność, funkcjonalność, skalowalność oraz możliwość rozwoju i rozbudowy w późniejszych latach. Dlatego też stawiamy na dobrze znane rozwiązania,lub takie które szybko zyskują uznanie. Są to między innymi Vue.js, React.js, Laravel, Django, TensorFlow, Keras, PyTorch.
Czas w jakim ładuje się aplikacja jest głównie zdeterminowany przez czynniki takie jak wydajność aplikacji oraz mocy obliczeniowej serwera (czyli zasobów infrastruktury IT). Jeżeli aplikacja stanowi za duże obciążenie dla serwera ze względu na zbyt dużą ilość procesów, które nie są zoptymalizowane, nie wystarczy tylko zwiększyć zasoby aplikacji. Takie rozwiązanie może na dłuższą metę pogorszyć całą sytuację i być obciążające dla naszego biznesu gdyż koszty utrzymania aplikacji na serwerze przy dużym ruchu staną się kolosalne. Dlatego też fundamentalną sprawą jest dobry projekt architektury aplikacji oraz optymalizacja kodu obsługi danych.
Kiedy tworzymy aplikacje mobilne i webowe w naszym software house’ie zazwyczaj podążamy metodyką Scrum / Agile. Pozwala nam to tworzyć relatywnie szybkie i elastyczne rozwiązania. Prace nad projektem zaczynamy od omówienia wszystkich funkcji aplikacji oraz jej priorytetów z właścicielem. Kolejno dzielimy czynności na sprinty - każdy z nich trwa od 1 do 4 tygodni i dotyczy wdrożenia kolejnych działających funkcji do aplikacji. Kiedy zakończymy dany sprint przystępujemy do analizy wprowadzonych zmian i wyznaczamy kolejne kroki, które zostaną podjęte.
Różnorodność projektów aplikacji webowych i mobilnych jest niemal nieskończona. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny aplikacji - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.
Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.
Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.