Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteMężczyzna i kobieta planujący stworznie aplikacji webowej i mobilnej.

Aplikacje webowe i mobilne Kraków

Każdego roku rozwijamy lub aktualizujemy blisko 100% wykonanych aplikacji dla firm z Krakowa.

Aplikacje i systemy webowe w Krakowie

Personalizowane aplikacje webowe posiadające szereg funkcjonalności, które wspomogą istotne procesy biznesowe w Twojej firmie. Aplikacje webowe (internetowe) można otworzyć na dowolnym urządzeniu (mobilnym i desktopowym).

Wyceń projekt
Mężczyzna korzystający z systemu ERP
Kobieta korzystająca z aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne w Krakowie

Mobilne aplikacje hybrydowe lub dedykowane pod konkretny system operacyjny (Android, iOS). Wdrażamy aplikacje o zaawansowanych funkcjonalnościach oraz ich podstawowe wersje (aplikacje MVP).

Wyceń projekt

Standard naszych aplikacji - made in Kraków

Wydajność

Odpowiednia optymalizacja procesów wykonywanych przez aplikacje mobilne i webowe pozwala nam zwiększyć szybkość i wydajność aplikacji, bez konieczności wysokich opłat za utrzymanie serwera aplikacji.

Elastyczność

Dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu w projektach możemy łączyć liczne moduły zewnętrzne i wewnętrzne z indywidualnymi rozwiązaniami, które dopasują funkcje aplikacji do Twoich potrzeb.

Rozwój

Właściwy wybór technologii dla aplikacji mobilnych oraz webowych daje duże możliwości rozbudowy i rozwoju aplikacji w dowolnym kierunku.

Bezpieczeństwo

Przeprowadzenie zaawansowanych testów penetracyjnych przed opublikowaniem wersji produkcyjnej aplikacji pozwala zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa dla aplikacji mobilnych i webowych.

Opieka

Nasz software house traktuje priorytetowo wszystkie projekty, te mniej i bardziej zaawansowane. Kluczowym aspektem dla nas jest odpowiedni poziom komunikacji i opieki merytorycznej. Jeśli masz więc jakieś pytania lub potrzebujesz porady, zadzwoń pod numer +48 577 99 34 34.

Reklama

Dowiedz się jakie działania marketingowe podjąć, aby twój sklep internetowy, strona czy aplikacja webowa sięgnęła do jak największej liczby odbiorców z Twojej grupy docelowej.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

3 kluczowe kwestie związane z projektowaniem aplikacji #Kraków

Aplikacje mobilne oraz aplikacje internetowe to najczęściej złożone projekty, które mają szereg zaawansowanych funkcjonalności. Planując wdrożenie aplikacji mobilnej czy webowej warto zwrócić uwagę na następujące aspekty.

1. Technologie używane w budowie aplikacji mobilnych i webowych

Podstawą do wyboru technologii, która zostanie użyta w budowie aplikacji mobilnej czy webowej są czynniki takie jak rodzaj i cel aplikacji, wymagane funkcjonalności oraz budżet, który właściciel aplikacji chce przeznaczyć na jej wdrożenie i rozwój. Dodatkowo wybrana technologia powinna sprawić, że nasza aplikacja mobilna bądź webowa będzie wydajna, elastyczna oraz funkcjonalna. Dlatego najczęściej wybieramy sprawdzone rozwiązania, które od dłuższego czasu cieszą się uznaniem i popularnością. Są to m.in. Vue.js, React.js, Laravel, Django, TensorFlow, Keras, PyTorch.

Vue.js logo
React.js logo
Laravel logo
Django logo

2. Wydajność aplikacji webowych oraz mobilnych

Szybkość ładowania aplikacji zależy od kilku czynników, takich jak wydajność aplikacji czy serwera. Jeśli procesy zachodzące w aplikacji nie zostaną odpowiednio zoptymalizowane, aplikacja może wykorzystywać ogromne zasoby serwera. Aby uniknąć problemów z wydajnością aplikacji mobilnej oraz webowej, jednocześnie unikając wysokich opłat za utrzymanie aplikacji na serwerze, należy zaprojektować prawidłową strukturę aplikacji oraz przeanalizować koszty obsługi danych.

3. Metodyka pracy nad aplikacjami stosowana przez Software House Sopchy

Nasz Software House preferuję metodykę Scrum/Agile, która umożliwia wydajną pracę nad aplikacją mobilną i webową. Pracę rozpoczynamy od wyznaczenia wszystkich funkcjonalności, jakie ma posiadać aplikacja oraz określeniu priorytetów dla projektu. Następnie realizacja projektu podzielona jest na etapy, trwające od 1 do 3 tygodni, w trakcie których wdrażamy kolejne funkcje w aplikacji i planujemy kolejne kroki jej rozwoju.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.

Częste pytania

Jaki jest koszt i czas realizacji aplikacji webowej / aplikacji mobilnej?

Różnorodność projektów aplikacji webowych i mobilnych jest niemal nieskończona. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny aplikacji - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

Jak zacząć współpracę?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.