Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteMężczyzna i kobieta planujący stworznie aplikacji webowej i mobilnej.

Aplikacje webowe i mobilne Kielce

Każdego roku rozwijamy lub aktualizujemy blisko 100% wykonanych aplikacji dla Kieleckich firm.

Aplikacje i systemy webowe w Kielcach

Mogą posiadać szeroki zakres funkcjonalności. Korzystanie z aplikacji webowych jest możliwe przy użyciu przeglądarki na każdym urządzeniu - komputerze, tablecie, smartfonie.

Wyceń projekt
Mężczyzna korzystający z systemu ERP
Kobieta korzystająca z aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne w Kielcach

Tworzone z myślą o wybranym systemie operacyjnym (Android lub iOS). Korzystanie z aplikacji mobilnych jest możliwe po zainstalowaniu na wybranym urządzeniu.

Wyceń projekt

Standard naszych aplikacji - made in Kielce

Wydajność

Optymalizujemy wszystkie zadania wykonywane przez aplikacje, aby przy dużym ruchu nie narazić ich właścicieli na koszty związane z wymaganymi zasobami infrastruktury IT (czyli mocą obliczeniową serwera).

Elastyczność

Korzystamy z elastycznych rozwiązań posiadających szerki zakres wbudowanych funkcji lub duży katalog zewnętrznych modułów stworzonych przez doświadczonych programistów.

Rozwój

Podczas wyboru technologii oraz projektowania architektury aplikacji webowej lub mobilnej bierzemy pod uwagę kierunek rozwoju projektu planowany na najbliższe lata.

Bezpieczeństwo

Tworzone przez nasz zespół aplikacje webowe i mobilne spełniają standardy bezpieczeństwa oraz przechodzą szereg testów penetracyjnych przed opublikowaniem wersji produkcyjnej.

Opieka

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie obsługi aplikacji zawsze możesz poprosić nas o bezpłatną pomoc. Jesteśmy dostępni pod numerem +48 577 99 34 34.

Reklama

Jeśli Twoja aplikacja jest nastawiona na komercyjne udostępnianie funkcji użytkownikom chętnie podpowiemy Ci jak dotrzeć do potencjalnych klientów.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

3 kluczowe kwestie związane z projektowaniem aplikacji #Kielce

Aplikacje webowe (internetowe) i aplikacje mobilne są bardzo rozbudowanym pojęciem. Poniżej przygotowaliśmy listę trzech podstawowych aspeków na które warto zwrócić uwagę podczas planowania, wyceniania oraz wdrażania projektu.

1. Technologie wykorzystane do budowy aplikacji

W oparciu o rodzaj aplikacji, jej przeznaczenie i budżet sugerujemy wybór technologii, które naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się w projekcie. Najważniejszymi czynnikami są między innymi: wydajność, funkcjonalność, elastyczność, skalowalność oraz możliwość rozwoju. Aby uniknąć problemów z aktualizacją i rozbudową w następnych latach w większości przypadków sugerujemy wykorzystanie popularnych lub nowych, ale szybko zyskujących popularność rozwiązań takich jak Vue.js, React.js, Laravel, Django, TensorFlow, Keras, PyTorch...

Vue.js logo
React.js logo
Laravel logo
Django logo

2. Wydajność aplikacji webowych oraz mobilnych

Na finalny czas ładowania się aplikacji wpływają głównie: wydajność samej aplikacji oraz dostępne zasoby infrastruktury IT (czyli moc obliczeniowa serwera). Kiedy zawodzi sama aplikacja i przez wiele niezoptymalizowanych procesów generuje duże obciążenie dla infrastruktury możemy zwiększyć jej zasoby - jest to jednak tylko "leczenie objawów". Na dłuższą metę takie rozwiązanie okaże się strzałem w kolano dla naszego biznesu. Przy dużym ruchu koszty utrzymania mocarnej jednostki serwera będą ogromne. Dlatego też niezwykle ważne jest odpowiednie zaprojektowanie architektury aplikacji oraz optymalizacja kodu odpowiadającego za obsługę danych.

3. Metodyka pracy nad aplikacjami stosowana przez Software House Sopchy

Podczas tworzenia aplikacji webowych i aplikacji mobilnych preferujemy metodykę Scrum / Agile. Odpowiednio zastosowana pozwala na stosunkowo szybką i elastyczną realizację projektu. Ogólnie rzecz biorąc polega ona na zebraniu listy funkcji aplikacji webowej lub aplikacji mobilnej, określeniu ich priorytetu i przystąpieniu do pracy, która dzieli się na tak zwane "sprinty". Każdy "sprint" trwa zazwyczaj od 1 do 4 tygodni i wnosi kolejne działające funkcje dostępne dla użytkowników. Po każdym sprincie zleceniodawca z zespółem programistów omawiają wprowadzone zmiany i określają nowe cele oraz ich priorytet.

Masz pytania? Zostaw numer lub wpadnij na kawę.

Częste pytania

Jaki jest koszt i czas realizacji aplikacji webowej / aplikacji mobilnej?

Różnorodność projektów aplikacji webowych i mobilnych jest niemal nieskończona. Dlatego orientacyjną wycenę oraz czas realizacji możemy określić po omówieniu Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz wyceny aplikacji - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

Jak zacząć współpracę?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie (do kwoty 50 000 zł netto) lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.