Facebook Pixel
Mężczyzna na pufie z laptopem.

Profesjonalne kampanie reklamowe

Ponad 85% firm korzysta z reklamy internetowej.

Standard kampanii reklamowych

Grupa docelowa

Daj się odnaleźć w odpowiednim miejscu i czasie ludziom, którzy Cię potrzebują. Wyświetlaj reklamę w oparciu o zainteresowania lub wyszukiwane usługi.

Analiza konkurencji

Podstawą prowadzenia kampanii Google Ads jest analiza działań konkurencji pod względem ceny, jakości oraz budżetu przeznaczanego na reklamę w Google.

PPC (pay per click)

Płacisz tylko za kliknięcie w reklamę i wejście na stronę z Twoją ofertą. Dodatkowo masz pewność, że kampania nie przekroczy określonego budżetu.

Wskażnik ROI

"Return on investment" określa zwrot inwestycji. To właśnie z jego pomocą możemy najdokładniej ocenić efekty przeprowadzonej kampanii reklamowej.

Statystyki Google Ads

Na ich podstawie możemy precyzyjnie określić m.in. całkowity koszt reklamy, koszt za kliknięcie, ilość konwersji z reklamy, koszt konwersji.

Strona docelowa

Dotarcie do grona zainteresowanych nie wystarczy. Zobacz jak przekonać klientów odwiedzających firmową stronę www lub sklep internetowy.

Poznaj #internet możliwości

Zastanawiasz się ile osób dziennie szuka firmy takiej jak Twoja? Sprawdź to sam w Google Trends. W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy Ci darmowej konsultacji.

Wizualizacja panelu Google AdWords na laptopie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Wypełniając formularz zgadzasz się na jednorazowy kontakt telefoniczny.
Background

Cieszymy się, że gościsz u nas ponad minutę.
Prosimy o jedno zdanie opinii na temat naszej oferty.