Facebook Pixel
Sopchy logo blackSopchy logo whiteKobieta dokunująca zakupów w sklepie internetowym

Kampanie reklamowe e-commerce

Wskaźnik ROI dla kampanii e-commerce w skali roku przekracza zazwyczaj 200%.

Reklama produktów w całym ekosystemie Google

Google Shopping zapewnia więcej możliwości sprzedażowych niż standardowe reklamy. Prezentuj swoje produkty kupującym w kanałach płatnych i bezpłatnych, wyświetlając informacje o produktach w przestrzeni Google.

Wyceń reklamę
Młoda kobieta wyszukująca ubrań w sieci reklamowej Google
Kobieta korzystająca z Facebook i Instagram

Kampanie e-commerce przez Facebook i Instagram

Dynamiczne reklamy z opcją dokonania zakupu mogą trafiać do użytkowników zgodnie z ich preferencjami, zainteresowaniami, poprzednimi interakcjami np.: z konkretnym sklepem internetowym.

Wyceń reklamę

Influencer marketing

Z milionami osób korzystających z różnorodnych platform społecznościowych influencer marketing staje się jednym z większych potencjalnych źródeł kanałów sprzedaży w popularnych i niszowych kategoriach e-commerce.

Wyceń reklamę
Infurncer tworzący reklamę dla firmy

Standard kampanii reklamowych

Analiza konkurencji

Podstawowym elementem planowania kampanii dla e-commerce jest analiza działań konkurencji pod względem zbudowanego zaufania, ceny, jakości oraz miesięcznego budżetu przeznaczanego na reklamę.

Prognoza wyników

Dzięki narzędziom takim jak Google Trends możesz samodzielnie (lub z naszą pomocą) spradzić popularność wyszukiwania produktów w konkretnej lokalizacji.

Kontorla kosztu konwersji

Bez względu na rodzaj kampanii reklamowej gwarantujemy, że jej koszty nie przekroczą ustalonego budżetu.

Pomiar ROI

"Return on investment" określa zwrot inwestycji. To właśnie z jego pomocą możemy najdokładniej ocenić efekty przeprowadzonej kampanii reklamowej.

Pełne statystyki

Na ich podstawie możemy precyzyjnie określić m.in. całkowity koszt reklamy, najpopularniejsze produkty, ilość konwersji, źródła konwersji, koszt konwersji.

Strona docelowa - zaufanie

Dotarcie do grona zainteresowanych nie wystarczy. Zobacz jak przekonać klientów odwiedzających Twój sklep internetowy.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Ich zdanie jest dla nas ważne.

Zobacz referencje

Częste pytania

Ile kosztuje kampania e-commerce?

Ostateczna kwota przeznaczana na prowadzenie kampanii e-commerce składa się z kosztu obsługi kampanii oraz budżetu reklamowego. Wycena przygotowywana jest indywidualnie po odbyciu rozmowy lub wypełnieniu formularza wyceny kampanii e-commerce.

Jak zacząć współpracę?

Współpracę zaczynamy z dniem podpisania umowy. Możemy zawrzeć ją w pełni mobilnie lub na spotkaniu w biurze jednej ze stron.

Jak wymówić nazwę "Sopchy"?

Z założenia wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [sopczi] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób - tak jak jest Ci najwygodniej.